FANDOM

Wedkarski

alias Wed

Helper Administrator
 • Mieszkam w Poland
 • Moje zajęcie Helper at Fandom
 • Jestem Male
 • Wedkarski

  Oto lista ostatnich aktualizacji na FANDOMIE. Aktualizacje odbywają się we wtorki i czwartki. Należy pamiętać, że każdego tygodnia poprawiamy wiele małych błędów. Ta lista jedynie zawiera większe zmiany.


  Wtorek
  • Drukowanie stron na Firefoksie będzie zawierało całą oczekiwaną zawartość, zamiast jednej strony treści artykułu.
  • Naprawiono błąd, który powodował problemy z funkcjonalnością Semantic MediaWiki.
  • Rozwiązano problem, który powodował wyświetlanie „alt=” na wypełniaczach grafiki.
  • Naprawiono błąd, który powodował, że niektóre strony opisu grafik wyświetlały się puste.
  • Problem, który powodował niewłaściwe zachowywanie się niektórych linków na tablicach wiadomości, powodując że przekierowały one do strony głównej wiki lub pustej strony, został …

  Czytaj całość >
 • Wedkarski

  Cześć wszystkim! W ramach lektury na sobotnie popołudnie poprosiliśmy .


  1. Witam ciepło w Adminie od kuchni. Na początek opowiedz coś o sobie – czym się zajmujesz na co dzień?
  Witaj! Mam na imię Tomek, choć zapewne większość kojarzy mnie jako Duckey lub Duckey Detective. Na co dzień uczę się w szkole średniej na kierunku informatycznym. Edytuję na Fandomie od 2015 roku i nadal jestem przywiązany do nazwy Wikia. W międzyczasie zdobyłem kilka uprawnień. Obecnie jestem administratorem Gwint Wiki, moderatorem League of Legends Wiki oraz pełnię funkcję projektanta na Centrum Społeczności. Oprócz tego rzadziej edytuję kilka innych wiki.
  2. Kiedy założyłeś konto na Fandomie, a jak wyglądała twoja droga do pierwszych uprawnień admina?
  Przez dosyć dług…

  Czytaj całość >
 • Wedkarski

  Wraz z powiększającym się zainteresowaniem Dyskusjami na FANDOMIE, ciągle wzrasta liczba społeczności aktywnie dodających treść. Nie wszystkie z nich posiadają administratorów z dodatkowym czasem i skłonnością do moderowania. Z tego powodu w przyszłym tygodniu wprowadzimy nową globalną grupę użytkowników. Jej członkowie będą pomagać w moderacji Dyskusji na społecznościach, gdzie pomoc jest pilnie potrzebna – bez względu na to, czy to z powodu nieaktywności administracji, jej braku chęci lub wręcz przeciwnie, prośby o dodatkową pomoc.


  Ta grupa, nazwana globalnymi moderatorami Dyskusji, wystartuje wraz z grupą wolontariuszy ze sporym bagażem doświadczeń w Dyskusjach. Wielu z nich pomogło sprawić, aby Dyskusje stały się prosperującą częścią ich…


  Czytaj całość >
 • Wedkarski

  Oto lista ostatnich aktualizacji na FANDOMIE. Aktualizacje odbywają się we wtorki i czwartki. Należy pamiętać, że każdego tygodnia poprawiamy wiele małych błędów. Ta lista jedynie zawiera większe zmiany.


  • Naprawiono kilka błędów, które występowały na wiki z włączonym Semantic MediaWiki, takie jak wyświetlanie strony Specjalna:Obrazy, błąd przy usuwaniu stron i działanie Monobooka.
  • Naprawiono błąd, który powodował, że na wiki z wyłączonymi komentarzami artykułów, komentarze blogów nie wyświetlały się w skórce mobilnej.
  • Rozwiązano problem, który powodował błędy na wiki z włączonym współdzieleniem zasobów.

  Ostatnie aktualizacje aplikacji mobilnych można znaleźć na tej stronie, a szczegółowe informacje o zmianach związanych z CSS znajdują się na st…  Czytaj całość >
 • Wedkarski

  Admin od kuchni: Painto

  lip 29, 2017 przez Wedkarski

  Cześć wszystkim! Do dzisiejszego wywiadu zaprosiłem Painto, dla starszych stażem znanego również jako Painto maniak, który od lat jest związany z polską społecznością i można go spotkać na Sonic Wiki, gdzie pełni funkcję administratora. Miłego czytania!


  1. Witaj w Adminie od kuchni. Opowiedz, czym zajmujesz się na co dzień.
  Witam cieplutko. Jestem Wikianinem/Fandomiarzem od już dosyć długiego czasu, bo od 2012, zaś w internetach pewnie z rok więcej. Zdążyłem więc sobie wyrobić jakąś rozpoznawalność, a co za tym idzie wpływa to też, razem z innymi aktywnościami, na moje życie codzienne - na przykład w 3-ej gimnazjum byłem dosyć rozpoznawalną postacią po tym jak rozniósł się po szkole jeden z moich postów na FB. W realu jestem lekko wyróżniający…

  Czytaj całość >

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.