Fandom

Wikia Polska

Komentarze0

Aktualizacja techniczna 20.06.2016

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Oto lista ostatnich aktualizacji na Wikii. Aktualizacje odbywają się we wtorki i czwartki. Należy pamiętać, że każdego tygodnia poprawiamy wiele małych błędów. Ta lista jedynie zawiera większe zmiany.

Nowe funkcje

  • W przeciągu tego tygodnia będziemy aktualizować system logowania na wszystkich wikiach, na taki, który funkcjonuje od kilku miesięcy na Centrum Społeczności. Nie tylko opiera się on o lepsze zabezpieczenia, ale oferuje też nowoczesny wygląd. Prosimy o zgłaszania wszystkich napotkanych problemów z tym związanych.

Inne istotne zmiany

Na http://report.wikia.net pojawiają się raporty z zestawieniem zmian kodu Wikii. Raporty zawierają zarówno duże, jak i małe zmiany w plikach .css, .scss, .tmpl.php, .html, .sass i .mustache.

  • Naprawiono podwójne dodawanie kategorii poprzez edytor klasyczny.
  • Widżet czatu (<chat />) otrzymał kilka drobnych poprawek.
  • Wdrożono drobne poprawki w procesie tworzenia wiki.
  • Naprawiono niepoprawne wyświetlanie się niektórych obrazów w infoboksach.

Pytania? Uwagi? Zostaw je poniżej. Jeśli chcesz zgłosić błąd, napisz komentarz lub prześlij za pomocą Specjalna:Kontakt.

Więcej w Fandom

Losowa wiki