FANDOM


Global Goals Blog Header

25 września 193 światowych przywódców zobowiązało się dążyć do spełnienia 17 Globalnych Celów (Global Goals) dla osiągnięcia trzech nadzwyczajnych rzeczy w ciągu najbliższych 15 lat: wyeliminowanie skrajnego ubóstwa, zwalczanie nierówności i niesprawiedliwości oraz powstrzymanie zmian klimatycznych.

Jeśli Globalne Cele zrównoważonego rozwoju mają przynieść rezultaty, wszyscy muszą się o nich dowiedzieć. Nie możesz walczyć o swoje prawa, jeśli nie wiesz czym one są i nie zdołasz przekonać światowych przywódców, by zrobili co należy, jeśli nie wiesz o czym starasz się ich przekonać. Wniosek jest prosty: jeśli wszyscy poznają cele, nie zostaną one zapomniane.

Wikia dołącza do przedsiębiorców, gwiazd show biznesu, sportowców, artystów i obywateli całego świata, by opowiedzieć wszystkim o siedemnastu Globalnych Celach. Dowiedz się więcej na GlobalGoals.org.

Potrzebujemy Twojej pomocy
To bardzo proste. Pomóż przekazać wszystkim czym są Global Goals przez opublikowanie skórki Global Goals na stronie swojej społeczności i/lub jako obraz na stronie głównej od 25 września do 2 października (przez jeden tydzień).

Jeśli chcesz zrobić coś więcej, przejdź na GlobalGoals.org i poznaj pięć sposobów, by pomóc poinformować innych.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki