Fandom

Wikia Polska

Komentarze86

Global Goals: Niech każdy się dowie

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Global Goals Blog Header.png

25 września 193 światowych przywódców zobowiązało się dążyć do spełnienia 17 Globalnych Celów (Global Goals) dla osiągnięcia trzech nadzwyczajnych rzeczy w ciągu najbliższych 15 lat: wyeliminowanie skrajnego ubóstwa, zwalczanie nierówności i niesprawiedliwości oraz powstrzymanie zmian klimatycznych.

Jeśli Globalne Cele zrównoważonego rozwoju mają przynieść rezultaty, wszyscy muszą się o nich dowiedzieć. Nie możesz walczyć o swoje prawa, jeśli nie wiesz czym one są i nie zdołasz przekonać światowych przywódców, by zrobili co należy, jeśli nie wiesz o czym starasz się ich przekonać. Wniosek jest prosty: jeśli wszyscy poznają cele, nie zostaną one zapomniane.

Wikia dołącza do przedsiębiorców, gwiazd show biznesu, sportowców, artystów i obywateli całego świata, by opowiedzieć wszystkim o siedemnastu Globalnych Celach. Dowiedz się więcej na GlobalGoals.org.

Potrzebujemy Twojej pomocy
To bardzo proste. Pomóż przekazać wszystkim czym są Global Goals przez opublikowanie skórki Global Goals na stronie swojej społeczności i/lub jako obraz na stronie głównej od 25 września do 2 października (przez jeden tydzień).

Jeśli chcesz zrobić coś więcej, przejdź na GlobalGoals.org i poznaj pięć sposobów, by pomóc poinformować innych.

Więcej w Fandom

Losowa wiki