FANDOM


Desktop-OSN

Nowe powiadomienia na desktopie

MobileWeb1-OSN

Nowe powiadomienia na telefonach (zwinięte)

MobileWeb2 OSN

Przeglądanie powiadomień na telefonie

Niedawno w nawigacji Fandomu na górze strony pojawił się nowy dodatek. Jesteśmy podekscytowani mogąc ogłosić, że dodano nowy obszar powiadomień, który został przyłączony do ikony dzwonka. O ten system będzie opierała się przyszłość powiadomień na Fandomie. Usługa, która jest wykorzystywana przez nowe powiadomienia, stanowi bazę dla systemu z dostępem do całej interesującej Was aktywności. Naszą wizją jest utworzenie prostego w użyciu systemu powiadomień, który pozwoli Wam być zawsze na bieżąco z Fandomem. Będziecie mogli otrzymywać powiadomienia przez email, telefon i nowo zaprezentowany system na stronie.

Jednym z głównych plusów nowego systemu jest fakt, że użytkownicy na telefonie również będą otrzymywać powiadomienia. 22% zalogowanych użytkowników przegląda Fandom z telefonu. Od teraz będziecie mogli pozostać w łączności bez względu na to, gdzie jesteście, na każdym urządzeniu.

Pierwszy typ powiadomień dostarczanych przez ten system będzie dotyczył Dyskusji. Każdy obserwujący daną dyskusję będzie otrzymywał powiadomienia o nowych odpowiedziach. Jeśli utworzysz nową dyskusję lub odpowiesz na którąś z istniejących, będziesz otrzymywać powiadomienia o głosach za.

Zeszłotygodniowa aktualizacja wprowadziła nowy system powiadomień na wiki (na desktopach) i w Dyskusjach (na desktopach i telefonach). Przez najbliższy miesiąc będą trwały prace mające na celu dodanie powiadomień na wiki dla użytkowników na telefonach.

Co dalej z powiadomieniami z tablic i forum? Dawny system powiadomień został zbudowany w celu obsługi tych dwóch rozszerzeń i wciąż będzie funkcjonował za pośrednictwem osobnej ikony w nawigacji. Te powiadomienia wciąż będą się wyświetlały na desktopowych stronach wiki.

Możecie wypróbować nowy system przez obserwowanie lub utworzenie nowej dyskusji na Waszych ulubionych społecznościach. Dajcie znać co o tym i co jeszcze chcielibyście zobaczyć w nowych powiadomieniach.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki