FANDOM


Z tego miejsca przepraszam:

Użytkowników Fanowskiej MLP Wiki - za męczenie ich o postać dwa lata temu. Faktycznie, mój OC to gary-stu więc trza go było trochę znerfować :P, a skoro na tej wiki był zakaz tworzenia alicornów, i łamał on regulamin to faktycznie powinienem go dać gdzie indziej. I pomyśleć że groziłem im o to policją ("Halo policja oni obrażaja mojego OC kuca na wiki za to że jest przepakowany").

Użytkowników MLP Wiki - za robienie sobie z nich jaj dwa lata temu. Zamiast tego żeby im dać RAZ linka i żeby sami się pośmiali z tego, to wklejałem im to jak jakiś dzieciak z syndromem Touretta. (Dla mnie takie coś jest śmieszne ale tylko dla mnie, bo sam wiem jak się admin musi męczyć gdy jaka Czestfa bua z masuem mu wandalizuje )

Użytkowników Centrum Społeczności - za tego straszaka. Jakiś dzieciak mógł tam wejść, albo jakaś osoba z chorym sercem.

Smitha z Fanfaktów - za obrażanie go.

Mighta - za obrażanie go. Fakt, jest gejem. Nie obnosił się z tym, więc nie wiem czemu go obrażałem.

Użytkowników Dont Starve Wiki - no fakt, 3 blogi z tą sama, lekko zmienioną treścią (kiepska pasta).

Za to coś: http://spolecznosc.wikia.com/wiki/Blog_u%C5%BCytkownika:Wojti2000/Szanta%C5%BCe_i_gro%C5%BAby_moderatora. Jak teraz na to patrzę to się nieźle brechtam. Byłem takim debilem ;_;

Za to coś: http://spolecznosc.wikia.com/wiki/Blog_u%C5%BCytkownika:Wojti2000/Haker. Serio k*rwa haker? Może jeszcze rząd mu się włamał? Po prostu miał atak złego humoru.


I wyjaśniam:

Pisanie na Harry Potter wiki komentarzy "za chuda" -  wielu ludzi uważa że spamowałem, albo że to złośliwa uwaga (fani Bellatrix rzucili mi się do gardła ;_;), ale zrozumcie - ja wolę grube kobiety (BBW).

Pisanie na BOI wiki "Bucket of lard" - lubię ten przedmiot. Nie ogarniam tylko dlaczego dostałem za to perma, a nie np. bana na rok.

Grubizm Wiki - ludzie uznawali ją za spam albo debilizmy, lecz była to po prostu nieoficjalna wersja Nonsensopedii nie na MediaWiki, a na Wikia.

Wandalizowanie PLITTR wiki - otóż dwaj użytkownicy, Recmo i jeszcze drugi którego nicku nie pamiętam obrażali mnie na czacie.

Sprawę z Fanclubem Bionicle - Vox22, Akuumo, ToaMugetsu255, Banderwil i Toa Teridax obrażali mnie i ośmieszali. Akurat wtedy nie wziąłem screencapów ale Mikstefan, Kani-Nui i Toa Terdix (inny user) mogą to potwierdzić.

Incydent HIEROBRIM - no cóż, to było spowodowane dwoma czynnikami - paranoją którą spowodował u mnie i moich kumpli idiota z TORem na mojej wiki wandalizujący i przedstawiający się jako "Hieronim". Mikstefan powiedział że ten hieronim to tak naprawdę HIEROBRIM, i że userzy z Chima wiki (chyba go wkręcili albo zrobili mu kawał), odkryli że to grupa hakerów mogąca podglądać czat.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki