FANDOM


Spotlighty to obrazy pojawiające się na każdej wiki, w różnych miejscach, reklamujące inne projekty spod bandery FANDOMU. Zwykle trwają kilka tygodni i są wybierane oraz dodawane przez pracowników i wolontariuszy FANDOMU. Na tej stronie można zgłaszać prośby o spotlight dla swojej wiki. Prosimy zapoznać się z zasadami dotyczącymi wiki ubiegającymi się o spotlight:

  1. Zgłaszający prośbę musi być administratorem danej wiki lub dać linka do dyskusji, w której jeden z administratorów zgodził się na spotlight.
  2. Kandydująca wiki powinna zawierać przynajmniej 100 dopracowanych stron (nie zalążków artykułów). Warunek ten nie jest obowiązkowy, jednak liczony jeśli nie spełnia innych wymagań.
  3. Strona główna powinna wyglądać atrakcyjnie i zawierać linki do najważniejszych artykułów na wiki.
  4. Wiki powinna posiadać dobrze zorganizowaną strukturę kategorii (Specjalna:Nieskategoryzowane_strony powinna być pusta).
  5. Skórka wiki (Nowa skórka Wikii) powinna być oryginalna i dopracowana.
  6. Obraz zgłaszany do spotlighta nie powinien zawierać żadnych napisów oraz znaków towarowych.

Spotlighty dla tych wiki, których prośby zostały zaakceptowane do przedostatniego dnia każdego miesiąca, pojawią się wraz z pierwszą aktualizacją techniczną w następnym miesiącu. W przypadku większej ilości zaakceptowanych wiki, termin spotlightu może zostać przesunięty. Prosimy o cierpliwość.

W celu optymalizacji rozmiaru i/lub jakości spotlightów, niektóre obrazy mogą w ostatecznej wersji nieznacznie różnić się od tych sugerowanych przez zgłaszającego.

Przykładowa prośba

Przykładowa prośba o spotlight powinna wyglądać tak:

* '''Link do wiki''': http://spolecznosc.wikia.com/wiki/Centrum_Społeczności
* '''Link do obrazu o wymiarach 300x168''': [http://images.wikia.com/plwikia/images/8/8b/255x123.png link]

co wygeneruje:

Archiwum: 201220132014201520162017

Arrowwersum

Z góry dziękuję! szynka013 (lodówka) § (zamrażarka) 22:06, sty 2, 2018 (UTC)

Dodano do kolejki na luty.
Vuh23:35, 02 sty 2018@fandom

Black Lightning Wiki

Z góry dziękuję! szynka013 (lodówka) § (zamrażarka) 22:06, sty 2, 2018 (UTC)

Dodano do kolejki na luty.
Vuh23:35, 02 sty 2018@fandom

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.