FANDOM


Zespół Społeczności FANDOMU to pracownicy FANDOMU, którzy pomagają wszystkim społecznościom. Pracują nad różnymi projektami, możesz do nich napisać i zadać im pytanie lub zgłosić się z problemem. Spotkaj się z członkami zespołu poniżej!

Zespół Społeczności

Zespół Społeczności to pracownicy FANDOMU gotowi do pomocy na każdej jego stronie.

Skontaktuj się z nimi poprzez Specjalna:Kontakt i daj im znać, jakiej pomocy potrzebujesz. Pamiętaj przy tym jednak, że większość nieanglojęzycznych społeczności posiada gotowy do pomocy zespół wolontariuszy, do których możesz zgłosić się w swoim języku.

Zespół Wsparcia Społeczności

Bert0717 Bert
U:BertH
Bert skupia się na wspieraniu społeczności oraz przekazuje jej uwagi zespołowi Produktu, oraz sprawia, że użytkownicy zawsze są na bieżąco z nowymi projektami. Masz jakieś uwagi lub brakuje ci jakiejś funkcji? Bert może być jedną z osób, która odpowie ci w tej sprawie. Jego ulubione zajęcia i pasje to komiksy, science fiction, horrory, komedie, muzyka popowa, nauki przyrodnicze, astronomia i kryptozoologia.
Sannse Sannse
U:Sannse
Sannse Carter to najdłuższy stażem pracownik Zespołu Wsparcia Społeczności. Jedną z jej pasji (poza wikiami) jest robienie biżuterii. Możesz ją spotkać na Community Central, lub podczas zwiedzania tysięcy społeczności na całym FANDOMIE. Przywitaj się z nią i daj jej znać, jaki jest twój ulubiony rodzaj biżuterii – uwielbia poznawać nowe projekty!
Eva Eva
U:Mira Laime
Eva dorastała w Niemczech, gdzie zajmowała się niemiecką społecznością studentów. Choć chętnie porozmawia z tobą w języku niemieckim, jeśli chcesz, może zająć się również anglojęzycznymi użytkownikami FANDOMU. Uwielbia gotowanie, pieczenie, podcasty i gry planszowe (Settlers of Catan to jej ulubiona!). Uważa, że Władca Pierścieni ma najlepszą opowieść, jaką kiedykolwiek widziała.
Lucho Avatar Lucho
U:Luchofigo85
Lucho skupia się zarówno na angielskich, jak i na hiszpańskich społecznościach. Najbardziej lubi badać społeczności zrzeszone wokół gier, ponieważ pracował jako członek wsparcia społeczności u wydawcy gier wideo. Lubi odkrywać nowe restauracje, aby zaspokoić swoje podniebienie oraz organizować eventy.
Wikia Self Sean
U:Semanticdrifter
Sean przybył na FANDOM ze świata wydawnictwa gier wideo, gdzie robił wszystko, aby mieć z tego jak najwięcej zabawy. Jest geekiem, więc uwielbia wszystkie rzeczy z tym związane, w tym gry wideo, komiksy, filmy, książki i gadżety. Lubi również pisać na swoim blogu, Semantic Drift, browarnictwo oraz podróże.
Wendy 001 Wendy
U:Merrystar
Wendy uwielbia ogrodnictwo, kwiaty i warzywa, a liczba krzaków i drzew owocowych w jej ogrodzie wciąż rośnie! Żyła w Holandii przez kilka lat, a tulipany są jej ulubionymi kwiatami. Ma ich w swoim ogródku tyle, na ile pozwoliły im rosnąć jej króliki. Na FANDOMIE możesz znaleźć ją na Community Central lub Muppet Wiki, gdzie edytuje od 2005 roku. Zadaj jej pytanie lub po prostu się z nią przywitaj!


Zespół Rozwoju Społeczności

JFreedman Jamie
U:Alwaysmore2hear
Jamie dołączyła do zespołu Rozwoju Społeczności FANDOMU w 2014 roku. Jest historykiem muzyki, etnografem muzycznym oraz maniakiem kultury popu. Współpracowała z organizacjami artystycznymi, takimi jak Festiwal Fringe w Edynburgu, Folkways Smithsonian, Centrum Kennedy'ego czy zespołami, takimi jak Pomplamoose i Family Crest. Jest szkoloną wokalistką, można ją spotkać z damami z Conspiracy of Venus. Gdy nie śpiewa, spędza czas na YouTube, czytając Harry'ego Pottera (znowu) i oglądając coś na HBO. Podeślij jej kawałek! Szczególnie, jeśli to zespół, który naprawdę lubisz.
Bluerogue Doug Trein
U:TheBlueRogue
Doug skupia się na grach. Dołączył do zespołu Rozwoju Społeczności w sierpniu 2012 roku. Pasja Douga do gier wideo zaczęła się w wieku 5 lat z Sonic the Hedgehog i Sega Genesis, z biegiem lat zaczął grać na innych konsolach oraz doświadczył PC'tpwego grania. Uwielbia w grach ich moc do wciągania oraz radość płynącą z fabuły. Chcąc samodzielnie tworzyć gry, dołączył do niezależnej firmy zajmującej się damedevelopingiem – Lightborne Lore. Jego ulubionymi gatunkami są jRPG, strzelanki pierwszoosobowe, bijatyki 2D i gry akcji oraz przygodowe. Zainteresowania Douga obejmują również słuchanie muzyki, oglądanie anime/mangi, tematy paranormalne oraz historyczne i turystykę.
Avatar - Bola staff Antonio
U:Bola
Antonio skupia się na hiszpańskich społecznościach. Pochodzi z Hiszpanii i edytuje głównie na wiki związanych z grami, zwłaszcza na GTA Wiki. Jeśli potrzebujesz pomocy i mówisz po hiszpańsku – zgłoś się do niego. Antonio pamaga rozwijać się nowym wikiom, możesz go spotkać na Hiszpańskim Centrum Społeczności lub innej wiki w tym języku.
Raylan Raylan
U:Raylan13
Raylan jest z FANDOM od końca 2010 roku, początkowo pracował wyłącznie na WoW Wiki i pokrewnych serwisach o Warcrafcie, wcześniej pracował również jako redaktor dla 38Studios z ich projektem o Warcrafcie, nieistniejącym Azeroth Advisor. Jego hobby poza Warcraftem obejmują czytanie książek, produkcję likierów oraz pracowanie nad różnymi manuskryptami.
Ariana-snow Ariana Snow
U:Asnow89
Ariana dołączyła do zespołu Rozwoju Społeczności FANDOMU w kwietniu 2013 roku jako przedstawicielka do spraw żywności i napojów. Jej pasją jest jedzenie, czy to ciasta pieczone w domu, wychodzenie do jej ulubionej pizzerii czy blogi kulinarne (jej ulubiony to Smitten Kitchen). Poza jedzeniem Ariana lubi oglądać seriale takie jak Gra o tron, Czysta Krew czy Świat według Mindy.
Ed Mata Ochoa Ed Mata Ochoa
U:FiliusLunae
Ad dołączył do zespołu Rozwoju Społeczności w maju 2016 roku, pracując na hiszpańskojęzycznych wiki. Jest zapalonym poliglotą, z uchem do wykrywania zarówno lokalnych, jak i zagranicznych akcentów. Jego ulubionymi grami są Final Fantasy XI, Final Fantasy XIV, World of Warcraft oraz the Legend of Zelda.
21e93a6 Chen Shen
U:Cal-Boy
Chen dołączył do FANDOMU w 2013 roku i pracuje jako menadżer zespołu Rozwoju Społeczności dla chińskich społeczności. Urodził się na północy Chin i wyemigrował do Stanów Zjednoczonych w 2008 roku. Przed dołączeniem do FANDOMU, pracował w telewizji, branży modowej a ostatecznie trafił do przemysłu cyfrowego. Gdy nie pracuje, uwielbia sztukę. Kocha robić rzeczy z drutu i gliny. Jest miłośnikiem kawy i herbaty, lubi też domowe wypieki.
Nico Nico Faraguna
U:Knakveey
Nico rozpoczął swoją karierę na FANDOMIE jako asystent-informatyk i szybko skorzystał z okazji do pracy z grami wideo. Gra we wszystkie gry, ale największą przyjemność sprawiają mu te na PC. Niektórymi z jego aktualnie ulubionych są Dota 2, Cywilizacja 5 i Path of Exile. Gdy nie gra w gry, lubi wspinaczkę górską, oglądanie sportu oraz dbanie o swój motor. Dodaj go na steamie, aby pograć z nim w jakąś grę!
Kimdeuel Kim Deuel
U:Pinkachu
Kim dołaczyła do zespołu Rozwoju Społeczności w październiku 2014 roku, a polem jej zainteresowań są gry wideo. Preferuje MMORPG'i, jednak gra w wiele gatunków na różnych platformach od połowy lat 80. Uczyła się programowania na uczelni, jednak woli naprawiać komputery i tworzyć sieci, dlatego rozwijała swoją karierę w tym kierunku. Gra w gry z mężem, dziećmi a teraz także wnuczkami. Mieszka w domu z dwoma małymi psami i czterema fretkami. Jej pozostałe hobby to śpiewanie, amatorska fotografia i malarstwo ceramiczne. Od 1998 do 2014 roku posiadała Harley'a, nie posiada już motoru, jednak wciąż czerpie radość z podróżowania i poznawania nowych ludzi.
Shin Shin
U:Kuro0222
Shinichiro (Shin) dołączył do japońskiego zespołu Rozwoju Społeczności w 2016 roku. Większość wolnego czasu spędza grając w gry tak długo, aż nie przestaną dawać mu zabawy. Jego aktualni faworyci to Overwatch, League of Legends i Fate/Grand Order. Jego inne zainteresowania to granie na skrzypcach, chodzenie na musicale i czytanie komiksów oraz książek. Jest bardzo szczęśliwy, że może grać w gry po angielsku i japońsku, gdyż może zagrać w amerykańskie gry przed większością Japończyków, oraz w japońskie przed większością Europejczyków i Amerykan.


Zespół Wsparcia Technicznego

TimQKatahdin Tim Quievryn
U:daNASCAT
Tim, dyrektor do spraw wsparcia technicznego. Od 2004 roku edytuje na FANDOMIE, od połowy 2009 jest jego pracownikiem. Wyścigi samochodowe, fotografowanie i turystyka to jego główne zainteresowania, jednak kocha zostać na dłużej, aby dowiedzieć się więcej o temacie wiki, której pomaga. Porozmawiaj z nim za pośrednictwem drogi mailowej, jego tablicy wiadomości lub czatu Community Central. Będzie mu miło z tobą porozmawiać!
JoePlay Joe
U:JoePlay
Przed dołączeniem do FANDOMU w 2007, Joe zarządzał fanowskimi stronami oraz forami na temat gier wideo jako hobby podczas pracy w przebranży detalicznej, w latach 2005-2006 był właścicielem sklepu z grami komputerowymi. Obecnie odpowiada za zgłoszenia z prośbami o pomoc od administratorów.
Kirkburn-GoApe Kirkburn
U:Kirkburn
Kirkburn, czasami zwany również George dołączył do zespołu wsparcia FANDOMU pod koniec 2013 roku. Od kilku lat jest kierownikiem działu produktu. Kirkbur nie jest powracającym po latach uzależnionym od World of Warcraft – po prostu nie przestaje grać od początków w 2005 roku. Rok później dołączył do WoW Wiki, która wprowadziła go do wiki. Gra również w inne gry. Trenował budownictwo, jednak nie będzie żartował o „budowaniu mostów ze społecznością”.
CzechOut Shawn
U:CzechOut
Zanim został CzechOutem był anonimowym gościem edytującym z boku, gdy FANDOM nazywał się jeszcze WikiCities, więc obserwował praktycznie całą historię FANDOMU, jednak prace tutaj zaczął dopiero w 2014 roku. Zazwyczaj zaspokaja się serialem Doctor Who, ma obsesję na punkcie Tardis. Debatuje również nad wyższością szkockiej whiskey nad dobrym słodem.
Rappy Rappy
U:Rappy 4187
Rappy edytuje na FANDOMIE od 2008 roku, w 2012 dołączył do VSTF a następnie został zatrudniony jako członek zespołu wsparcia społeczności. Możesz znaleźć go grającego w Aion lub edytującego Aion Wiki.
MarkvA Mark van Alphen
U:MarkvA
Mark dołączył do FANDOMU w grudniu 2009 roku, po tym jak rok wcześniej edytował różne wikie. Początkowo był członkiem zespołu Rozwoju Społeczności, teraz działa jako wsparcie techniczne. Mark szczególnie interesuje się zachodnimi grami fabularnymi, a także grami skupionymi na akcji. Fallout, The Elder Scrolls, Hitman i Splinter Cell to jego ulubieńcy. Jeśli potrzebujesz jego jakiejkolwiek pomocy, zostaw wiadomość na jego tablicy wiadomości.
FishTank-StaffHeadshot Isaac
U:FishTank
Isaac był edytorem na FANDOMIE aż do momentu, gdy pod koniec 2015 roku dołączył do zespołu wsparcia technicznego. Jest fanatykiem telewizji i książek. Odkrył FANDOM w 2010 roku.