FANDOM


Nieaktualność

Ta lista w wielu punktach jest strasznie nieaktualna. Może by tak powyrzucać użytkowników, którzy od paru miesięcy są nieaktywni na zadeklarowanych wikiach lub zadeklarowali odejście)? ObywatelOdbiór! 13:06, sie 1, 2011 (UTC)

Niezły pomysł. Można by ich przenieść na stronę dyskusji, do archiwum. Electron PL   13:13, sie 1, 2011 (UTC)
Jestem za a nawet przeciw ;) . Niektórzy użytkownicy są nieobecni już sporo (np. pierwszy z listy ponad rok) niby są na liście ale ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... po zarchiwizowaniu ich było by widać kto rzeczywiście jest aktywny. Trzeba jeszcze poszukać chętnego do zrobienia tych porządków. Pozdrawiam Zck 20:19, sie 1, 2011 (UTC)
Część właśnie poprawiłem. Nieaktywnych przeniosłem na stronę dyskusji (w nawiasach wyjaśniłem dlaczego). Przy okazji poprawiłem źle wpisane linki, powstawiałem myślniki itp. Jak będę miał kiedy to może poprawie resztę, choć jakby mi ktoś pomógł to się nie obrażę ;) ObywatelOdbiór! 11:53, sie 2, 2011 (UTC)
Dodałem jeszcze trzech do archiwum, którzy są nie aktywni ;) Kosmo ? 17:26, sie 2, 2011 (UTC)

Moment, moment... Co rozumiecie pod określeniem "nieaktywność"? Trzeba by było to ujednolicić. Poza tym, nie zawsze user może się zgodzić na przeniesienie tylko części wikii do archiwum. Jak już się tym zajmujecie, to przenoście użytkownika tylko wtedy, gdy nie jest aktywny na żadnej z wymienionych przez niego wikii ponad pół roku. Po 6 miesiącach przenieście wszystkie jego wpisy do archiwum... Przydałoby się jeszcze jakoś odróżnić byłych adminów od obecnych adminów, proponuję zmienić im kolor (obecny admin: (A), dawny admin: (A)). Jak proponujecie inny termin czy jakieś inne zmiany, to piszcie. Lepiej na początku ustalić jakieś zasady, niż potem się kłócić, czy ktoś lub część ktosia ma trafić do archiwum czy nie. —tomta1 [✉] 08:07, sie 3, 2011 (UTC)

Racja, jakieś kryteria by się przydały, może być 6 miesięcy. Póki co usuwałem jedynie przypadki ewidentne (nieaktywni od ponad roku + zadeklarowani). Jeśli chodzi natomiast o przenoszenie części wikii do archiwum to nie uważam tego za coś złego. Skoro ktoś nie jest aktywny na danej wikii od dawna, to moim zdaniem należy przenieść tę informację do archiwum, aby lista była zgodna ze stanem faktycznym i nie wprowadzała użytkowników w błąd. ObywatelOdbiór! 14:36, sie 3, 2011 (UTC)
Rok byłby bezpieczniejszym kryterium. Jak ktoś rok nie edytuje to raczej odszedł na dobre. Pół roczne przerwy się zdarzają... Electron PL   16:11, sie 3, 2011 (UTC)

No dobra, taka propozycja "regulaminu". Wiem, że może trochę poważnie (może wręcz komicznie) brzmi, ale cóż... Jakieś inne propozycje zmian?

 1. Na listę może się wpisać każda osoba, która uważa się za członka społeczności Wikii.
 2. Wpisy dokonywane są w kolejności alfabetycznej. Należy podać swój nick (ew. link do swojego profilu z podpisu, gdy zawiera jakieś formatowania), następnie pauzę, a po nimniej wypisać wikie, na których się edytuje (min. 50 nieusuniętych edycji i zmian w rejestrze w przeciągu ostatnich 6 miesięcy), z ewentualnymi drobnymi komentarzami. Każda wikia, z wyjątkiem Wikii Polska, ma być właściwie podlinkowana. Kolejność podanych wikii jest dowolna, jednak zaleca się umieszczanie na początku stron, na których aktywność użytkownika jest największa.
 3. (NOWY) Każda wikia, z wyjątkiem Centrum Społeczności, ma być właściwie podlinkowana. "Właściwie", czyli ma być podany krótki link do strony głównej docelowej wikii w postaci:
  • [[w:c:adres wikii|Nazwa wikii]]
 4. Informacje o byciu założycielem, administratorem lub byłym administratorem umieszcza się według wzoru po nazwie danej wikii:
  • (Z) - założyciel.
  • (NOWY) (Ad) - adoptowana wikia.
  • (A) - administrator.
  • (A) - były administrator.
 5. Użytkownik może dokonywać dowolnych zmian w swoim wpisie.
 6. W przypadku stwierdzenia nieaktywności użytkownika na żadnej z wymienionych wikii, cały jego wpis trafia do archiwum. Należy wtedy podać datę ostatniej aktywności.
 7. W przypadku zadeklarowanych odejść z Wikii, jego wpis trafia do archiwum po miesiącu od ostatniej aktywności.
 8. Pod pojęciem "aktywność" rozumuje się dokonanie przynajmniej 5 zmian 25 zmian (nieusuniętych edycji stron lub dokonywania zmian w rejestrze) miesięcznie w przeciągu ostatnich 12 miesięcy 6 miesięcy.

tomta1 [✉] 10:30, sie 5, 2011 (UTC)

Mam pewne wątpliwości co to punktów:

5) Moim zdaniem lepiej rozpatrywać każdą wikię z osobna (tak jak robiłem do tej pory). Jeśli ktoś zadeklarował pięć wikii, a jest aktywny tylko na jednej z nich, to moim zdaniem nie ma sensu przechowywanie takich martwych wpisów.

7) Ja bym to złagodził do: Pod pojęciem "aktywność" rozumuje się dokonanie przynajmniej 5 zmian (edycji stron lub dokonywania zmian w rejestrze) w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Czasami użytkownikom zdarzają się kilkumiesięczne przerwy, a potem wracają. Poza tym wtedy łatwiej będzie zmieniać wpisy.

Reszta jest OK. ObywatelOdbiór! 10:42, sie 5, 2011 (UTC)

Ad 5: Imho to leży w gestii usera, który się wpisał na tę listę.
Ad 7: Chodziło mi o to, żeby uniknąć sytuacji, w których dana osoba edytuje jedna wikię robiąc jedną jednobajtową edycję w miesiącu. Ciężko bowiem taką osobę uznać za członka społeczności Wikii. —tomta1 [✉] 14:25, sie 5, 2011 (UTC)

Więc...

No i dyskusja zamarła półtora miesiąca temu... Myślę, że trzeba w końcu coś ustalić.

Mówiąc szczerze, nadal obstaję za moją wersją. Dlaczego? Po pierwsze, sprawdzanie co miesiąc edycji byłoby strasznie czasochłonne. Nie sądzę, żeby komukolwiek się chciało regularnie sprawdzać, czy w danym miesiącu na danej wikii ktoś coś dopisał. Przy mojej propozycji na dobrą sprawę wystarczy przejrzeć listę z raz na pół roku. Jeśli zaś chodzi o częściowe przenoszenie wpisów można by dopisać, że takie osoby o należy powiadomić o całej sprawie na stronie dyskusji usera.

Jeśli nie będzie ogólnej zgody na moją propozycję, to może rozpiszemy jakieś głosowanie? Ten stan zawieszenia trwa już zbyt długo. ObywatelOdbiór! 14:35, wrz 23, 2011 (UTC)

Może i moja propozycja "dokonanie przynajmniej 5 zmian miesięcznie w przeciągu ostatnich 12 miesięcy" nie jest zbyt dobra, ale ciężko mi wymyślić inną, dzięki której unikalibyśmy userów-duchów, którzy na danej wikii robią jedną jednobajtową edycję w miesiącu. Jakieś lepsze propozycje? —tomta1 [✉] 05:59, wrz 24, 2011 (UTC)
Można by np. podnieść próg edycji z 5 do np. 25 rocznie. Kontrolowania tyle samo, a odsiew większy. A co sądzisz o częściowym przenoszeniu wpisów? Częściowe przeniesienie do archiwum + informacja w dyskusji to dobry pomysł? ObywatelOdbiór! 10:12, wrz 26, 2011 (UTC)

Podsumowując...

Już od pół roku na stronie wisiało info o dyskusji na temat zasad. Dyskusja tymczasem umarła, więc pozwoliłem sobie na samodzielne działanie. Napisałem taki skrócony regulamin, bazując na wcześniejszej dyskusji i realiach strony. ObywatelOdbiór! 18:16, lut 13, 2012 (UTC)

Aktualizacja propozycji regulaminu

Trochę zmieniłem propozycję regulaminu. To, co stare, zostało skreślone; to, co nowe, zostało podkreślone lub opatrzone odpowiednim komentarzem. Myślę, że propozycja w miarę kompromisowa. Przez tydzień (do końca miesiąca) czekam na jakieś propozycje i ewentualnie rozpoczynam głosowanie w tej sprawie. —tomta1 [✉] 11:07, lip 24, 2012 (UTC)

W związku z zerowym zainteresowaniem związanym z wakacjami, przedłużam okres na dyskusję — nie chcę być osądzany o samowolę. —tomta1 [✉] 09:59, sie 1, 2012 (UTC)
Poprawiłem trochę stylistycznie. 50 edycji w punkcie 2 zmieniłbym też na 50 zmian - jak to jest w punkcie 8. Myslec dyskusja 18:44, sie 2, 2012 (UTC)
Wreszcie jakiś głos zdrowego rozsądku. Oczywiście chodziło 50 zmian, zostało to zmienione. Dla ścisłości, dodano informację, że chodzi o edycje nieusunięte. —tomta1 [✉] 19:07, sie 2, 2012 (UTC)

W związku z brakiem złożenia jakichkolwiek zmian do mojej propozycji (pomijając uściślenie jednej kwestii przez usera Myslec), przy jednoczesnej aktywności innych użytkowników na Centrum Społeczności w przeciągu dwóch tygodni, mogę bez głosowania, z czystym sumieniem uznać, iż moja propozycja staje się obowiązującą zasadą wpisywania, edycji i kasowania wpisów użytkowników na stronie dotyczącej listy członków polskojęzycznej społeczności Wikii. —tomta1 [✉] 21:47, sie 16, 2012 (UTC)

Mam jedną propozycję, bardziej kosmetyczną. Gdy jest dużo "kolorków", w edytorze źródłowym trudno się połapać co do czego (według mnie), dlatego może lepiej byłoby zastąpić <span title="Admin" style="color:#0000ff;">(Ad)</span> szablonem, np. {{Ad}}. Wyglądałoby to ładnie i przejrzyście. 24px-Ponurak.pngPonurak 24px-Ponurak2.png 07:11, sie 17, 2012 (UTC)

Archiwum

 1. Adi'i, Nonsensopedia, sporadycznie inne (nieaktywny)
 2. ~~Alzaniño <Talk>Bleach Wiki (A) Bleach Zapytaj (A) (wyłączone konto)
 3. Amoniak, Nonsensopedia, Wikia Poland (na tych dwóch nieaktywny, dwie pozostałe zostawiłem)
 4. Bartek102(@) - Manhunt PL(Z) (na Manhunt nieaktywny od dwóch lat, na GTA zostawiłem - śladowa aktywność)
 5. Bombka190 - Kraków Wiki(A), Koszalin Wiki(Z), Głupotopedia Wiki(A) (dwie pierwsze wikie przeniesiono na inny serwer, na Głupotopedii nie jest już adminem)
 6. Bundy91 - Bezsensopedia (A) (zadeklarował odejście)
 7. Continuos, Gropedia (Z), Prince of Persia Wiki (Z), Nonsensopedia, Cybermycha Wiki, Simspedia (nieaktywny na żadnej z wymienionych)
 8. D@mi, Nonsensopedia (A), Wikia Poland (A) (nieaktywny od lat)
 9. Coudu - Niestety 0 :( (po co to?)
 10. Era32 - Slaxpedia (Z), Nonsensopedia (nieaktywny)
 11. Gudyś - Centrum Społeczności, You Tube Wiki (na tych dwóch nieaktywny od ponad roku)
 12. Hani - Nonsensopedia, Warszawikia (Z), WikiBiblioteka (Z), Wikia Poland, Muzyka (nieaktywny na żadnej z wymienionych)
 13. Michalwadas - Wikia Poland, Tradycja, Gropedia (na tych trzech nieaktywny od dawna)
 14. Misiek (talk) Wikia Poland(A), Wikia starter pages(A), Wielka Brytania(A), Original War (Z), Central Wikia, w razie potrzeb każdy inny projekt (odszedł z Wikii)
 15. Monilip - Sailor Moon Wiki (Z) (źle podany link, nieaktywna od dwóch lat)
 16. nezumi - Nonsa tylko :) (nieaktywny od 2008)
 17. Pan CubeCreepypasta Wiki (A), Mixele Wiki (Z), Wojnopedia (Ad), Dziwopedia (Z), Valve Wiki (Z), LocoRoco Wiki (Ad), Patapedia (czytanie, komentowanie; rzadko), My Sandbox (Z), Scratchpad (mój drugi brudnopis), Wiki Spore (rzadko, tylko edytowanie wszystkiego co należy do stwora Kaprol), Sonic Wiki, Nonsensopedia (wyłączone konto)
 18. Skvarlih - Nonsensopedia, Skvarlih Wiki (Z) i sporadycznie inne xD (półtora roku nieaktywności)
 19. Szoferka, Nonsensopedia, Muzyka (Z), Wikia Poland (Z), Central Wikia, Fantasypedia (nieaktywna od dawna)
 20. Terrapodian - Fantasypedia, Gropedia, Film, Historia, WikiBiblioteka, Fiction (z wyjątkiem Nonsensopedii nieaktywny od lat)
 21. Ziomek - Software (Z), Digitalpedia, Historia (ten użytkownik praktycznie w ogóle nie edytował podanych wikii)
 22. Ziomek1234 - OGame (nieaktywny od roku)
 23. --32Polak - Bezsensopedia (A), Imieniopedia (Z), M jak miłość Wiki (bardzo aktywny użytkownik)
 24. Adstrax - Bleach Wiki (A)
 25. Albina von Roth - Barokopedia (Z), Renesansopedia (Z), Kocia ferajna (Z), Rybnicka Wiki (Z), Ratibor Wiki (Z)
 26. AmoniakCzarnobyl Wiki (Z)
 27. Astor1914 - Tunele Wiki (A), Dr House Wiki (Ad) (A), Legia Warszawa Wiki (Z) (A), Tunelopedia (Ad) (A), Szachy Wiki (Z) (A)
 28. Bartek102 (@)Grand Theft Auto (PL)
 29. BarymBrony Wiki (A), Fanowska My Little Pony Wiki (A) (wyłączone konto)
 30. Bombka190Głupotopedia
 31. BrunoTomek-Angry Birds Fanon Wiki (A), Angry Birds Wiki, angry birds star wars wiki pl wiki (Z)
 32. BuzzekBakugan Wikia (A), BakuFanon Wikia (Z) (A), Sonic Wiki (Ad), PTD Wiki (Z), One Piece Wiki (A)
 33. Ciastkoo Je ne parle pas français.Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster Wiki (Z), Simspedia (A)
 34. Cintiq TablicaTotalna Porażka Wiki (Ad) (wyłączone konto)
 35. Crasher96Bleach Wiki (A) Fairy Tail Wiki (A) (wyłączone konto)
 36. CrusierMarki Wikia (Z)
 37. CukrowyKącikTwilightSparkleAlicornnr1 - Violetta Wiki (Z)
 38. Czarna Perła Piraci z Karaibów Wiki (Z)
 39. Dagome (dyskusja) — Polanie II Wiki (Knight Shift) (Z)
 40. DainavaKartka z kalendarza Wiki (Z), Total Drama Chat Wiki, Przewodnik Wiki (A)
 41. Dawi03 Dyskusja Edycje 09:33, gru 19, 2014 (UTC) - Gothicpedia (wyłączone konto)
 42. Autobus Dyskusja użytkownika | Licznik edycji | Edycje 06:06, wrz 22, 2014 (UTC) - Pasta Wiki (A),Batman Wiki (A),Spam Landia Wiki (A),Minecraft Fan Fiction (A), ZTM Warszawa Wiki (Z), Pusiompedia (A), a więcej nie chce mi się wymieniać (wyłączone konto)
 43. DemonRipperTaniec rządzi Wiki (Z), Z Kopyta PL Wiki (Z), Nadzdolni Wiki (A), Big Time Rush Wiki (Ad)
 44.   Devapath     Tablica   Naruto Wiki (A), Bleach Wiki, Fairy Tail Wiki, Bakuman Wiki
 45. Dianek ~Napisz - Bleach Zapytaj (A), Jedi Wiki (A)
 46. Diode24qGothicpedia (A), Religioznawcza Wiki (Z)
 47. DKKWiki Świata Dysku (A), Narnia Wiki (A), Legopedia (A)
 48. <+Dominiol> talk!Encyklopedia Piłki nożnej (Ad), Polish Fandubbing wiki (A), Ruda Śląska wiki (Z), Gliwice wiki (A)
 49. Don ChrisWiki Uzbrojenie (Z)
 50. DragoniarElder Scrolls Wiki (A), Durarara Wiki (Ad)
 51. Eldred20Budopedia (Z)
 52. Electron PL  PrePedia (A), Wielka Brytania (A), Centrum Społeczności (gł. udzielam się)
 53. Eru IluvatarWładca Pierścieni Wiki (A), Tunelepedia (Z)
 54. EvangelynFushigiboshi no Futago Hime (Z)
 55. FantagiroBractwo Czarnego Sztyletu Wiki (Z)
 56. Final CannonDigimon Universe Wiki (Z), Yu-Gi-Oh! Wiki (Ad)
 57. FinealtFineasz i Ferb Wiki (A)
 58. GudyśJuvepedia (Z), Grand Theft Auto (wyłączone konto)
 59. Haifisch7734S.T.A.L.K.E.R. Wiki (A), TES Wiki (A)
 60. Hinata87Fullmetal Alchemist Wiki (A), Czarny Lokaj Wiki
 61. Jutka64Wiki Sporepedia (Z)
 62. kićorNonsensopedia głownie ale nie tylko
 63. Kiledzik123 - Hero Zero wiki (Z), Mount&Blade wiki (Z), Humorek na Wiki (A)
 64. KinrepokHistoria Wiki (A), Toruń Wiki (Z), Kiepscy Wiki (Ad), Bezsensopedia (A), Centrum Społeczności (sporadycznie), Korea Północna Wiki (Z), Naukowa Wiki
 65. ~~ Krystianwolski ~  ~ Write to me ~~ - Saga Zmierzch Wiki, Centrum Społeczności
 66. Krzysiu8020Grand Theft Auto, Kangurek KAO (Z), inne sporadycznie
 67. Kubar906Pocket Tanks Wiki (Z)
 68. Lechu15Resident Evil Wiki (Z), Tomb Raider Wiki (Z)
 69. Lordtrion -Charmed Czarodziejki Wiki (A) Encyklopedia Piłki Nożnej (A)Shrekopedia (A)
 70. MacedOne Piece Wiki (A), Lapidem Wiki (Z)
 71. Maciek...000 (user talk) — Grand Theft Auto Wiki, Polski Hip-Hop Wiki (A), Warszawikia
 72. MaciekP42Centrum Społeczności, Patapon Fanclub (Z) ... to chyba tyle
 73. Martinuss - XXI wiek Wiki (A), Hearts of Iron Wiki (Z)
 74.   Mat.    Dyskusja   Edycje Tworzenie Logo Wiki (Z) przede wszystkim, Kapitan Bomba Wiki (A), ale też inne wikie
 75. Matek678 - Patapedia (A), Dinozaur Wiki (A), ChaosZorganizowany Wiki (A)
 76. McgluszakPedzio Wiki (Z)
 77. MichalwadasNonsensopedia, Miasta (Z)
 78. Michnar - Historia Wiki (A), Zwiadowcy Wiki (A), Mogilno Wiki (Z)
 79. Miedziak12Lanfeust z Troy Wiki (Z), Mass Effect Wiki
 80. MidnightSunn - Saga Zmierzch (Ad)
 81. Migulo (dyskusja|wkład) - Machinima Gothic Wiki (A), Little Fighter Wiki (A)
 82. Miły a0Nonsensopedia, Złotów i okolice Wiki (Z), Conlanger (A)
 83. Misiek1997Wiki Cyberiada (Z), Tunele Wiki (Z), Lewiatan Wiki (Z)
 84. MusialmatiNonsensopedia, Cybermycha Wiki (Z)
 85. Myslec dyskusjaBezsensopedia (A), Black Sabbath Wiki (Z)
 86. NanakiLostpedia (A) (tylko patrol)
 87. NCRGresiuMy Little Pony Friendship is Magic Wiki (Z), Call of Duty Wiki (A), Mirai Nikki Wiki (Ad)
 88. NexGaming27 Machinima Gothic Wiki (A), Little Fighter Wiki (Ad), Centrum Społeczności
 89. Nidu22Krypta (A), Crysis Wiki (Z)
 90. Ninjago6533Fioletowy ninja Wiki (Z)
 91. ObywatelOdbiór!Filmopedia (A)
 92. Osoba pisząca komiksyKomiksopedia (Z) (wyłączone konto)
 93. OwocekTV (Tablica) - Terraria Wiki (Z), Cookie Clicker Wiki (A), Patapon Fanclub Wiki (A), Tututap Wiki (Z)
 94. PainrinneganNaruto Wiki (A)
 95. ~~~~Sonic Fanon Wiki (Z), Segapedia (Z)
 96. Pinkamena Potter 11:05, cze 1, 2013 (UTC) - Truskawkowe Ciastko Wiki (A)
 97. Pio387Polska Wolfenstein Wiki (Z), Wolfenstein Wiki (A), Windows Wiki (A), OSDev Wiki (Z), Linux Wiki (A)
 98. PiotrekDDYSKUSJAWiki Spore (A), NFS Wiki (Ad), GTA Wiki
 99. ProOskiWWE PL WIKI (A),Wiedźmińska Wiki (A)
 100. Rafi862 Pogadasz ze mną?Ben 10 Wiki (Z) i wiele innych wiki
 101. Rani19xx Tablica wiadomości Leeeeeeeeel.png Total Drama Chat Wiki (Z), Pretty Little Liars, Zaklinacz Dusz (A), Imageshack (A)
 102. RavenZuza - Bleach Wiki, David Eddins wiki (Z), Bleach Fan Fiction (A)
 103. Rozgadany (talk) - Książkopedia (Z), Sonic Wiki, Sonic Fanon Wiki, Budopedia (A), ICarly Wiki (A), inne sporadycznie.
 104. RobertRS - Rio Wiki (A), Turbo Wiki (Z), World of Cars Wiki (en),
 105. Sara124Tablica Do dzwonka Wiki (Z), Fineasz i Ferb Wiki (A)
 106. ShareifWszystko o Poznaniu (A), Nemezis Wiki (A), Perihelion Wiki (Z), Thorgal (A)
 107. Skipper123 (dyskusja) — Piraci z Karaibów Wiki (A), Pingwin z Madagaskaru Wiki (prawie codziennie) Bezsensopedia (bardzo rzadko edytuje, ale dość często czytam)
 108. SnTCzarny Lokaj Wiki (A), Naruto Wiki, Naruto Fanon Wiki
 109. BionicSuperhero -Taniec rządzi Wiki (A), Jessie Wiki (Ad), Z kopyta Wiki (A), Wodogrzmoty Małe Wiki (Z), Powodzenia, Charlie! Wiki (Z)
 110. SpectraMH - Astrologia Wiki, (Z) (A)
 111. SpiralnyGurren lagann Wiki (Z)
 112. SuperSzym(Zostaw coś na tablicy) (Edycje)Ranczopedia
 113. SzyMek - LEGO Legends of Chima Fanon Wiki (zwykły użytkownik), Brickipedia (zwykły użytkownik)
 114. TALHOCharmed Czarodziejki Wiki (A), Huntik Wiki (A), Fullmetal Panic! Wiki (Z), Wakfu Wiki (Z)
 115. Terrapodian Ave Sigmar!Nonsensopedia
 116. tomta1Kraków Wiki (A), Centrum Społeczności (A), WikiZapytaj (A), onegdaj Micropedia (A), onegdaj Nonsensopedia (tech.)
 117. Vezok999Encyklopedia Bionicle (A), Fanclub Bionicle Wiki (A), Bionicle Rpg Wiki (A)
 118. Voxovan - Kill la Kill Wiki
 119. Wojciech Wawrzyńczak - GothicPedia (A) Legia Warszawa Wiki (Ad) (wyłączone konto)
 120. wf2002 - Minecraft Wiki (Z) Jak i Daxter Wiki (Z) Ben 10 Wiki Ben 10 Fikcja Wiki (A) Skylanders Wiki (Z) Filmopedia (A) (wyłączone konto)
 121. ZckRappelz Wikia Polska (Z), SpellForce Wiki (A)
 122. Allah WszechmocnyThe Talos Principle Wiki (Z), Centrum Społeczności (wyłączone konto)
 123. <+Dominiol> talk!Nonsensopedia (wyłączone konto)
 124. Mazab IZWFreddy Fazbear's Pizza Wikia (Ad), Bendy and the Ink Machine Wiki (Z), Elevenki Wiki (Z) (wyłączone konto)
 125. Mistrz Metalu Skupisko metalu Zgromadzony metalLEGO Ninjago Wiki, Śródziemie Wiki (wyłączone konto)
 126. Sir Polskacafe – Zwierzyńscy Wiki (A), Wodopedia (Z) (A), Nonsensopedia (M) (wyłączone konto)
 127. Runouw (TABLICA WIADOMOŚCI)Nonsensopedia (A)
 128. Sms01Simspedia (A), Rocket League Wiki (Z) (wyłączone konto)
 129. Tejotgeman (dyskusja) — Kiepscy Wiki (A) (wyłączone konto)

Przepraszam bardzo, ale to, że odeszłem od jednej wiki, nie oznacza, że nie edytuję innych, więc nie rozumiem dlaczego mam zostać usunięty?GothicWarrior, najlepszy ziomal (Wal śmiało!) 09:47, sie 3, 2011 (UTC)
Dlatego, że żadnej innej wikii nie zadeklarowałeś. Skoro edytujesz inne wikie i chcesz figurować na liście, to po prostu dopisz je (a stare najlepiej usuń). Wtedy twój wpis będzie aktualny i nikt przy nim nie będzie grzebał. ObywatelOdbiór! 14:36, sie 3, 2011 (UTC)

Alfabet

Nie lepiej będzie zrobić to alfabetycznie czyi np:

A

 • Albert

B

 • Bob

PS. Zauważyłem że nie którzy nie podpisują się do końca tak jak się nazwywają

Zgodnie z zasadami wpisy dokonywane są w kolejności alfabetycznej. Jeżeli zauważyłeś gdzieś błąd, nie bój się go poprawić. Osobiście jestem przeciw podziałowi na sekcje, aktualna forma mi bardziej odpowiada. Pio387 Dyskusja 10:39, cze 20, 2014 (UTC)

Oznaczenia

Tak sobie myślę, czy by nie warto dodać szablonu oznaczającego biurokratę... Są modzi, są admini, założyciele, adoptowane wiki, a co z biednymi biurolami? :<

Dżemożerca11 Dyskusja 12:41, sie 26, 2018 (UTC)

Biurokrata to zwykły administrator, który dodatkowo może nadawać uprawnienia administratora innym, co w normalnych warunkach nie zdarza się często. PiotrekDDYSKUSJA 13:31, sie 26, 2018 (UTC)
No, w sumie fakt... Jednak takie oznaczenie nikomu by nie zaszkodziło, więc może warto coś takiego rozważyć :D Dżemożerca11 ~ Dyskusja 15:30, sie 26, 2018 (UTC)~
Nie widzę powodu. Ta lista jest i tak nieaktualna od lat, po co wprowadzać większą różnorodność danych do aktualizacji. Pełni ona funkcję informacyjną, jej celem nie jest danie wpisującym się możliwości zaszpaniowania uprawnieniami. (Uprawnienia biurokraty na podrzędnej wiki, maksymalny szpan…). PiotrekDDYSKUSJA 16:19, wrz 5, 2018 (UTC)
Z tego powodu, prędzej rozważyłbym aktualizację strony lub – nawet bardziej – pozbycie się jej całkowicie. Podobnie zresztą jak Katalogu, którego ew. zastosowania skutecznie pokrywa Slider i Lista polskich wiki. – Pedyjczyk    17:17, wrz 5, 2018 (UTC)
Nie chciałbym się jej pozbywać, bo szkoda mi tych lat historii jednak. Aktualizować się nikomu jej nie chce, jak widać; może przerobić na miękkie przekierowanie do Specjalna:UserList? PiotrekDDYSKUSJA 18:34, wrz 5, 2018 (UTC)
Nawet lepszy pomysł, popieram. – Pedyjczyk    17:17, wrz 5, 2018 (UTC)