FANDOM


To forum zostało zarchiwizowane

Odwiedź nowe forum
Forum: Strona główna Postęp Wiki
Uwaga: Ten temat nie był edytowany od 2224 dni. Jest on uznawany za zarchiwizowany - dyskusja jest zakończona. Nic tu lepiej nie dopisuj. Chyba, że sprawa naprawdę wymaga odpowiedzi lub masz podobny problem i nie chcesz zakładać nowego wątku.
Postęp

Po prawej "Postęp Wiki", który mnie interesuje

Witam. Na jednej z Wiki w Panelu Administratora zobaczyłem ciekawą ramkę z postępem danej Wiki (screen obok). Chciałbym umieścić coś takiego na mojej Wiki (na której tego niestety nie mam). Jak to zrobić?

Don Chris 11:35, sie 9, 2012 (UTC)

Zdaje mi się, że pojawia się on tylko na nowszych wikiach, pojawiła się ona na jednej mojej. PTD Admin - Buzzek (dyskusja) 13:52, sie 9, 2012 (UTC)
Można w takim razie jakoś dodać to do starszych Wiki? Don Chris 15:08, sie 9, 2012 (UTC)

Buzzek ma rację - to rozszerzenie jest dostępne na nowszych wiki (utworzonych w wrześniu 2011 lub później dla polskojęzycznych wiki). Jeśli chcesz, mogę je włączyć na wiki, na której jesteś adminem. o ile reszta społeczności nie ma nic przeciwko. Sovq 18:24, sie 9, 2012 (UTC)

Byłbym bardzo wdzięczny gdybyś włączył. Mowa tu o Wiki Uzbrojenie. Reszta społeczności raczej nie ma nic przeciwko bo działam tam, w zdecydowanej większości, sam.
PS: Może dobrze by było zrobić jakiś artykuł o rozszerzeniach które mogą być włączane na starszych Wikiach. Pewnie jest jeszcze dużo ciekawych, o których wielu użytkowników nie wie. Don Chris 20:12, sie 9, 2012 (UTC)
Rozszerzenie włączone, choć mam pewne wątpliwości co do tego jak zachowywać się ono będzie na już 'ustabilizowanej' wiki. Co do listy dostępnych rozszerzeń - ich część znajduje się na Pomoc:Rozszerzenia (lub tu), jednak jest ich tak dużo i tak często pojawiają się zmiany, że ta lista niemal bez przerwy byłaby zdezaktualizowana. Zgadzam się, że aktualna lista by się przydała i ciągle szukam w sobie inspiracji aby ten artykuł w końcu uaktualnić ;-). Sovq 15:12, sie 10, 2012 (UTC)
Ok, bardzo dziękuje. Don Chris 15:50, sie 10, 2012 (UTC)