FANDOM


Aktywność na wiki pozwala użytkownikom obejrzeć najnowsze edycje na wiki. Dzięki tej stronie można w łatwy i szybki sposób przejrzeć ogólnie ostatnią aktywność użytkowników na stronach.

Krok po kroku

  1. Aby dostać się na tę stronę, kliknij przycisk „Aktywność na wiki” w zakładce „Eksploruj”. Wygląda to tak: Aktywność na wiki - przycisk
  2. Strona, która się pojawi, wyświetli ostatni wkład na wiki, w tym edycje artykułów, stron użytkowników, stron dyskusji i kategorii, a także nowe komentarze, zdjęcia i strony.
  3. Aby zobaczyć nowo utworzone strony, po prostu skorzystaj z zamieszczonych tam linków.
    Aktywność na wiki

  4. Jeśli chcesz zobaczyć więcej szczegółów, kliknij link „Zobacz pełną aktywność”, który zaprowadzi Cię do Ostatnich zmian.

Rzeczy, o których warto pamiętać

  • W przeciwieństwie do Ostatnich zmian, Aktywność na wiki nie jest dostępna na skórce Monobook.
  • Aktywność na wiki nie pokazuje wszystkich zmian dokonanych na wiki. Jeśli chcesz zobaczyć je wszystkie, użyj Ostatnich zmian.

Zobacz także

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.