FANDOM


Helperzy FANDOMU to globalna grupa użytkowników składająca się z wolontariuszy służących pomocą tobie i twojej społeczności. Większość helperów to członkowie International Volunteering Team (IVT) i zajmują się konkretnym językiem na FANDOMIE.

Zadania

Helperzy pomogą ci z rozwijaniem twojej społeczności poprzez: ułatwienie nawigacji na wiki, poprawienie interfejsu i wyglądu, poprawienie jakości treści na wiki czy tworzenie nowych artykułów oraz pomoc w poprawieniu wyników w wyszukiwarkach jak Google.

Helperzy również wpadną przywitać założycieli i nowych edytorów. Możesz się z nimi skontaktować po polsku, jeśli chcesz o czymś poinformować, masz problem techniczny lub ze społecznością, potrzebujesz włączyć jakąś funkcję itd.

Do tego zajmują się zarządzaniem Centrum Społeczności. Regularnie śledzą aktywność i sprawdzają strony wsparcia jak prośby o adopcję, linki językowe czy spotlighty.

Uprawnienia

Helperzy posiadają globalne uprawnienia administratora i biurokraty, ale nie przewyższają ani nie zastępują lokalnej administracji. Zawsze zważają na opinie i poglądy społeczności, której pomagają i z nią współpracują. Biorą również pod uwagę lokalną politykę wiki.

Lista

Nazwa Uwagi
Nanaki Głównie wsparcie społeczności, Utilities
Vuh Głównie wsparcie społeczności, Utilities
Pio387 Głównie wsparcie społeczności
Wedkarski Głównie wsparcie społeczności, Utilities

Pełną listę helperów, którzy edytowali tę wiki znajdziesz na stronie Specjalna:Użytkownicy/helper. Na FANDOMIE można ich również poznać po tagu @fandom w podpisie.

Jeśli masz problem, którego helper nie może lub nie potrafi rozwiązać, lub chcesz porozmawiać z pracownikiem FANDOMU – poproś o pomoc na Specjalna:Kontakt.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki