FANDOM


Polityka

Personel FANDOMU daje użytkownikom, którzy potwierdzili swój adres e-mail, możliwość zmiany nazwy użytkownika jeden jedyny raz. Przed wysłaniem prośby upewnij się, że nowa nazwa konta jest taką, jaką będziesz chciał być nazywany w przyszłości. Zastanów się czy będziesz zadowolony z nowej nazwy, ponieważ można ją zmienić tylko raz. Wyjątkiem są sytuacje, kiedy użytkownik zmieni nazwę na wulgarną. W takich przypadkach, pracownik może mu dać kolejną szansę zmiany nazwy.

Wybór nowej nazwy użytkownika

Jeśli nadal chcesz zmienić swoją nazwę użytkownika, musisz pamiętać, że nie może ona:

  • być nazwą osoby już zarejestrowanej,
  • być obraźliwa,
  • być zablokowana,
  • naśladować nazwę innego użytkownika FANDOMU.

Sprawdzanie czy nowa nazwa nie jest zajęta

Aby sprawdzić czy wybrana przez Ciebie nazwa użytkownika nie jest zajęta, możesz wyszukać ją na Centrum Społeczności. Wystarczy dopisać sprawdzaną nazwę na końcu:
http://spolecznosc.wikia.com/wiki/Użytkownik:
Na przykład, jeśli chcę zmienić moją nazwę na "Bonuraaak", link powinien wyglądać
http://spolecznosc.wikia.com/wiki/Użytkownik:Bonuraaak
Sprawdzanie dostępności nazwy użytkownika

Jeśli nazwa nie jest zajęta, pojawi się czerwony komunikat: "Konto użytkownika „NAZWA” nie jest zarejestrowane."

Zmiana nazwy użytkownika

Aby dokonać zgłoszenia, napisz do FANDOMU na Specjalna:Kontakt i upewnij się, że nowa nazwa użytkownika jest zapisana poprawnie, ponieważ personel FANDOMU nie będzie mógł się domyśleć co miałeś na myśli. Pamiętaj, że nazwy nie zaczynają się z małej litery.

Zmiana nazwy użytkownika

W formularzu wystarczy wpisać swoją nową nazwę użytkownika, potwierdzić jej poprawność i zapoznać się ze stroną pomocy.

Jeśli twój wniosek zostanie zaakceptowany, pracownik FANDOMU wyśle do Ciebie e-maila informującego o zmianie Twojej nazwy użytkownika. Podczas trwania procesu zmiany nazwy użytkownika nie będziesz mógł edytować (zostaniesz o tym poinformowany komunikatem). Zauważ, że jeśli wykonałeś tysiące edycji na różnych wiki, proces zmiany nazwy użytkownika może potrwać kilka godzin.

Zmiana nazwy użytkownika spowoduje przeniesienie całego twojego wkładu na wszystkich wiki i przeniesienie Twoich stron z przestrzeni "Użytkownik:". Twoje hasło, adres e-mail i preferencje pozostaną takie same. Pamiętaj o zaktualizowaniu swojego podpisu aby linkował do Twojej nowej nazwy użytkownika.

Inne możliwości

Innym sposobem zmiany nazwy użytkownika jest utworzenie nowego konta. Jeśli chcesz, możesz przekierować swoją starą stronę użytkownika do nowej wpisując #PATRZ [[Użytkownik:Nowa nazwa]]. Jeśli masz na starym koncie tylko kilka edycji, to wszystko co trzeba zrobić. Pamiętaj jednak, że na wielu wiki istnieje zakaz używania pacynek, więc postaraj się edytować tylko z jednego konta.

Zobacz także

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.