FANDOM


Strona główna projektowania Avengers pedia Wiki (2)


  • Link do wiki: http://pl.avengers-pedia.wikia.com
  • Czego szukam: Favikona i Logo
  • Uwagi i podpis: Favikoną powinna być udekorowana literka "A". Logo powinno być znakiem Avengers i tą samą czcionką obok napisem: "pedia Wiki". Z góry dzięki. Michalbr10 (dyskusja)
Mimo, że teoretycznie twoja wiki nie spełnia wymagań, postanowiłem wykonać dla Ciebie logo i faviconę. Tak więc, wykorzystując logo filmu Avengers: Czas Ultrona, stworzyłem logo na Oasisa, Monobooka (udostępniam również wersję sprzed skalowania), jak również faviconę. Pozdrawiam, — Pirr 🔔︎ 🚀︎ 13:16, cze 8, 2015 (UTC)
Dzięki. —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika Michalbr10 (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!
Przepraszam, ale mam małe zapytanie. Właściciel tej wiki skopiował z mojej strony tło, zdjęcie za nawigacją i cały css. Moje pytanie jest takie czy każdy może bez czyjejś zgody kopiować i wrzucać co chce na swoją wiki (głównie chodzi mi o tło, zdjęcie za nawigacją i myszkę. Może i nie widać na pierwszy rzut oka, ale gdy najedzie się na link, to widać kursor z mojej strony :/ ) ? Karolin5555 Tablica 13:48, cze 9, 2015 (UTC)
Zauważyłem to, jednak powinnaś z tym zwrócić się do niego bezpośrednio (np. poprzez jego tablicę). W świetle licencji, na jakiej udostępniane są treści na wiki, inny użytkownik może skopiować treść pod warunkiem, że zaznaczy skąd pochodzi oryginalny kod, a takiej informacji brakuje. A że kod pasuje na tą wiki jak pięść do oka... — Pirr 🔔︎ 🚀︎ 14:00, cze 9, 2015 (UTC)