Fandom

Wikia Polska

Projektowanie:Avengers pedia Wiki (2)

646stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Dyskusja0 Udostępnij

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Strona główna projektowania Avengers pedia Wiki (2)


  • Link do wiki: http://pl.avengers-pedia.wikia.com
  • Czego szukam: Favikona i Logo
  • Uwagi i podpis: Favikoną powinna być udekorowana literka "A". Logo powinno być znakiem Avengers i tą samą czcionką obok napisem: "pedia Wiki". Z góry dzięki. Michalbr10 (dyskusja)
Mimo, że teoretycznie twoja wiki nie spełnia wymagań, postanowiłem wykonać dla Ciebie logo i faviconę. Tak więc, wykorzystując logo filmu Avengers: Czas Ultrona, stworzyłem logo na Oasisa, Monobooka (udostępniam również wersję sprzed skalowania), jak również faviconę. Pozdrawiam, Pirrdyskusjawkład 13:16, cze 8, 2015 (UTC)
Dzięki. —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika Michalbr10 (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!
Przepraszam, ale mam małe zapytanie. Właściciel tej wiki skopiował z mojej strony tło, zdjęcie za nawigacją i cały css. Moje pytanie jest takie czy każdy może bez czyjejś zgody kopiować i wrzucać co chce na swoją wiki (głównie chodzi mi o tło, zdjęcie za nawigacją i myszkę. Może i nie widać na pierwszy rzut oka, ale gdy najedzie się na link, to widać kursor z mojej strony :/ ) ? Karolin5555 Tablica 13:48, cze 9, 2015 (UTC)
Zauważyłem to, jednak powinnaś z tym zwrócić się do niego bezpośrednio (np. poprzez jego tablicę). W świetle licencji, na jakiej udostępniane są treści na wiki, inny użytkownik może skopiować treść pod warunkiem, że zaznaczy skąd pochodzi oryginalny kod, a takiej informacji brakuje. A że kod pasuje na tą wiki jak pięść do oka... Pirrdyskusjawkład 14:00, cze 9, 2015 (UTC)

Więcej w Fandom

Losowa wiki