FANDOM  • Link do wikiAzuremyst wiki
  • Czego szukam: Chciałbym aby została zrobiona strona główna oraz tło wiki. Prosiłbym także o nowe logo, pasujace do ciemnego tła. Niezależnie jakie. Tylko aby był npis: Azuremyst wiki.
  • Uwagi i podpis: Chciałbym aby wszystko było zachowane w ciemnych barwach Daniel 15:17, mar 2, 2015 (UTC)
Trenor, nie znam się na projektowaniu, więc zadam jedynie parę pytań, które mogą pomóc projektantom. Mógłbyś dokładniej opisać stronę główną Wiki? Jak ma dokładnie wyglądać? Masz jakieś "zachcianki"? Co ma być w tle Wiki? (tutaj przydałby się na przykład wybrany przez Ciebie lub społeczność Azuremyst Wiki obraz) --32Polak 21:22, mar 3, 2015 (UTC)
Chciałbym, żeby była podobna do Tej strony głównej. Obrazek taki preferowałbym współgrający z kolorystyką i tak bardziej "mroczny". Ogólnie to chciałbym, żeby były tam ciemne barwy i akcenty fioletu lub zieleni. Co do loga to chciałbym żeby było takie normlne, ale z dwoma mieczami wbitymi w napis. Daniel 14:52, mar 4, 2015 (UTC)
Zgodnie z życzeniem – proste logo na obie skórki: Wikia/Monobook. — Wedkarski @fandom Sig.png 13:47, mar 5, 2015 (UTC)
Czy oprócz modułów, które już macie na stronie głównej, chcielibyście jakieś inne? Jeżeli tak to jakie? Czy do tego układu dodać coś jeszcze? Czy taka kolorystyka odpowiada? DarknessEyes23 Pokój i bezpieczeństwo, bracie! Allons-y! 22:05, mar 7, 2015 (UTC)

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki