FANDOM


Zamknięta prośba o projektowanie:
Biblioteka Fanonu Star Wars
Ta prośba została zamknięta automatycznie, ponieważ nikt nie wykonał edycji przez miesiąc. Aby ją ponownie otworzyć, wystarczy wykonać edycję.
  • Link do wiki: http://pl.swfanon.wikia.com
  • Czego szukam: Szukam wielu rzeczy. Przede wszystkim chciałbym udoskonalić Monobook. Szukam jednocześnie prostoty, gwiezdnowojenności i elegancji (może są do zastosowania gdzieś jakieś efekty hologramu?). Nie chcę zmieniać logo ani tła, ale chciałbym między innymi zaokrąglić Sidebar. Poza tym chciałbym przerobienia kodu poniżej, by działał na Monobook.
/* Styl nagłówka 2-ego stopnia */
h2 {
	color: black;
	font-family: 'Roboto Condensed', sans-serif;
	font-weight: normal;
} 

Chciałbym też zmienić nagłówki z tytułem strony, by zawierały coś w stylu holokronu. I pragnąłbym też, by ten nagłówek z nickami i powiadomieniami był lepiej widoczny i zawierał avatar.

Z Oasisa potrzebuję eleganckiej i oryginalnej nawigacji, oraz chciałbym, by ten szablon przy zastosowaniu był w pełni widoczny, ponoć trzeba zastosować JS-y.

Monobook zrobiony, interesuje mnie konwersja kodu. SuperSzym Tablica/User talk Blog Fanons/Fanony 13:52, maj 5, 2016 (UTC)
Wystarczy przenieść wspomniany wyżej kod, jak również zawarte w MediaWiki:Wikia.css importy czcionek, do MediaWiki:Common.css. — Pirr 🔔︎ 🚀︎ 18:55, maj 9, 2016 (UTC)
Chciałbym trochę pogrubić tę czcionkę przy ''' ''', bo mało się odróżnia. Poza tym, mam wrażenie, że coś jest nie tak z importem, bo Roboto i Roboto Condensed są z Latin Extended a jednak znaki polskie są takie jakieś inne. Poza tym, ten nagłówek 2. stopnia... kropeczki jak na Oasisie fajne by były :)--SuperSzym Tablica/User talk Blog Fanons/Fanony 02:26, maj 10, 2016 (UTC)
Obstawiam, że to raczej wina czcionki bądź stosowanego importu, gdyż na wielu wiki widzę ten problem z polskimi znakami. Za kropeczki na Oasisie odpowiada: h2 { border-style:dashed; } (wrzuć do MediaWiki:Monobook.css), podczas gdy bolda możesz modyfikować, przerabiając ten kod: b, strong { font-weight: 700; } i dodając go do któregoś z arkuszy styli w zależności od tego, na jakiej skórce/jakich skórkach ma to działać. — Pirr 🔔︎ 🚀︎ 05:44, maj 10, 2016 (UTC)
Jak daję ten kod to dolna linia jest fajna kropkowana, ale są jeszcze inne, grubsze linie, które tworzą prostokąt.--SuperSzym Tablica/User talk Blog Fanons/Fanony 13:28, maj 10, 2016 (UTC)
h2 { border-bottom-style: dashed } powinno działać — Pirr 🔔︎ 🚀︎ 17:29, maj 28, 2016 (UTC)

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki