FANDOM


Zamknięta prośba o projektowanie:
Drużyna Wiki
Ta prośba została zamknięta ręcznie. Aby ponownie ją otworzyć, należy zmienić parametr w szablonie nagłówka.

Zwiadowca Vnut 08:21, lip 23, 2017 (UTC)

można było dowolnie szybko zmienić strony linkowane – najprostsze co mi przychodzi na myśl to Navboxy Nanakiego. Ładnie wyglądają na wszystkich skórkach (w tym mobilnej), są relatywnie proste w obsłudze, bardzo łatwo tworzy się układ takiego navboxu, a ze stylem również nie ma problemu. Zobacz link i daj znać jeżeli będziesz miał jakieś pytania, problemy, lub jeżeli będziesz potrzebował pomocy z dodaniem czegoś takiego na waszą wiki.
08:51, lip 23, 2017 (UTC)
Napisałem na Specjalna:Kontakt o włączenie rozszerzenia, a potem powoli tam większość (przynajmniej to, co niezbędne) ogarnąłem, bo obsługa rzeczywiście jest prosta, ale mam pewne pytanie, bowiem nie wiem, jak zmienić kolor na swój dowolny, bo zostaje mi tylko color1 i color2, a chciałbym np. pomarańczowy (tak naprawdę nie chcę pomarańczowego, to tylko przykład). Jak mogę to zrobić?
Zwiadowca Vnut 20:00, lip 23, 2017 (UTC)
Za pomocą style możesz nadać elementowi jakikolwiek CSS, np. | Lista style = background-color: orange; nada wszystkim listom pomarańczowe tło (możesz użyć dowolnego innego koloru, stylu, elementu etc.).