Wikia

Wikia Polska

Projektowanie:Equestria Girls Wiki

622strony na
tej wiki
Dyskusja0
Otwarta prośba o projektowanie:
Equestria Girls Wiki
Ta prośba o projektowanie nie była edytowana od 31 dni.
Pamiętaj, że prośba zostanie zamknięta automatycznie po miesiącu bez edycji.
Wymagania projektowania
 • Zgłaszający prośbę musi być administratorem danej wiki lub dać link do dyskusji, w której jeden z administratorów zgodził się na zgłoszenie wiki. Jeśli na Twojej wiki jest więcej aktywnych administratorów, upewnij się, że nie mają oni nic przeciwko zgłoszeniu prośby i umieść w swoim zgłoszeniu link do dyskusji, w której wyrazili zgodę.
 • Kandydująca wiki powinna zawierać przynajmniej 50 dopracowanych stron (nie zalążków artykułów). W przypadku wiki, które ubiegają się jedynie o nowe logo lub favikonę limit ten wynosi 10 dopracowanych stron (nie zalążków artykułów).
 • Wiki powinna posiadać dobrze zorganizowaną strukturę kategorii (Specjalna:Nieskategoryzowane_strony powinna być pusta).
 • Link do wiki: http://pl.mlpeg.wikia.com
 • Czego szukam: Przede wszystkim nowej strony głównej
 • Uwagi i podpis: Chciałbym zgłosić wiki do projektowania w kilku dziedzinach. Pozwolę sobie je wymienić w kolejności mniej więcej od najważniejszej do najmniej ważnej:
 1. W pierwszej kolejności najbardziej zależy mi na zaprojektowaniu strony głównej, która byłaby schludna, użyteczna (pozwalając na dostanie się do różnych stron), ale jednocześnie nie przesadnie surowa (wiadomo, coś musi przyciągać oko). Jestem otwarty na ciekawe propozycje i nie wymagam umieszczania slidera ani wiadomości powitalnej. Musi jednak zostać uwzględniony odnośnik do polskiej MLP wiki oraz footer teleTOON+ i linki interwiki (dwa ostatnie mogą zostać ewentualnie w formie takiej, jaką mają obecnie).
 2. Zmiany ogólne w skórce Oasis: póki co uważam, że w obecnej wersji skórka Oasis nie jest taka zła i spełnia swoje zadanie. Jeśli jednak uważacie, że warto byłoby coś poprawić (w dziedzinie tła lub wszelakich innych), to jestem otwarty na propozycje.
  Odznaczenia: obecne grafiki odznaczeń zostały zapożyczone z angielskiej MLP wiki (dawniej używane także na ich polskiej wersji) i nie do końca pasują do wiki poświęconej typowo Equestria Girls (będącego swego rodzaju spin-offem), chociaż nazwy zostały już trochę lepiej dostosowane. Gdyby ktoś był zainteresowany pomocą i potrzebował dodatkowych informacji (na przykład przy wymienieniu obecnie obowiązujących nazw), niech da znać. W trakcie realizacji.
 3. Monobook: jak widać, dzięki pomocy użytkownika MaciekP42, Monobook na tej wiki nie jest zupełnie goły. Ewentualne sugestie byłyby mile widziane, ale z racji na jej prawdopodobnie małą popularność oraz obecny całkiem niezły stan, ma to według mnie raczej niski priorytet.

Z góry dziękuję za poświęcony czas.

PS: No i jeszcze zgoda drugiego admina tak na wszelki wypadek.

Vengir (dyskusjawkład) 18:12, maj 12, 2016 (UTC)

Bump Vengir (dyskusjawkład) 16:16, lip 18, 2016 (UTC)

Moja propozycja strony głównej - szablon z językami wstawiłbym na sam dół strony w niezmienionej formie. Dodaję również link do arkusza stylów, z jakiego korzysta tej projekt. Pirrdyskusjawkład 14:00, sie 3, 2016 (UTC)
Dziękuję bardzo za projekt strony głównej. Właśnie został użyty na wiki (z pewnymi zmianami). Vengir (dyskusjawkład) 14:41, sie 8, 2016 (UTC)
Wpierw zmieniłbym wygląd przycisków i nawigacji na ten fiolet przy nagłówkach na głównej. Monobook moim zdaniem nie potrzebuje zmian. Marchew (dyskusja) 14:38, sie 21, 2016 (UTC)

Więcej od Wikii

Losowa wiki