FANDOM


Zamknięta prośba o projektowanie:
Equestria Girls Wiki
Ta prośba została zamknięta automatycznie, ponieważ nikt nie wykonał edycji przez miesiąc. Aby ją ponownie otworzyć, wystarczy wykonać edycję.
  • Link do wiki: http://pl.mlpeg.wikia.com
  • Czego szukam: Przede wszystkim nowej strony głównej
  • Uwagi i podpis: Chciałbym zgłosić wiki do projektowania w kilku dziedzinach. Pozwolę sobie je wymienić w kolejności mniej więcej od najważniejszej do najmniej ważnej:
  1. W pierwszej kolejności najbardziej zależy mi na zaprojektowaniu strony głównej, która byłaby schludna, użyteczna (pozwalając na dostanie się do różnych stron), ale jednocześnie nie przesadnie surowa (wiadomo, coś musi przyciągać oko). Jestem otwarty na ciekawe propozycje i nie wymagam umieszczania slidera ani wiadomości powitalnej. Musi jednak zostać uwzględniony odnośnik do polskiej MLP wiki oraz footer teleTOON+ i linki interwiki (dwa ostatnie mogą zostać ewentualnie w formie takiej, jaką mają obecnie).
  2. Zmiany ogólne w skórce Oasis: póki co uważam, że w obecnej wersji skórka Oasis nie jest taka zła i spełnia swoje zadanie. Jeśli jednak uważacie, że warto byłoby coś poprawić (w dziedzinie tła lub wszelakich innych), to jestem otwarty na propozycje.
    Odznaczenia: obecne grafiki odznaczeń zostały zapożyczone z angielskiej MLP wiki (dawniej używane także na ich polskiej wersji) i nie do końca pasują do wiki poświęconej typowo Equestria Girls (będącego swego rodzaju spin-offem), chociaż nazwy zostały już trochę lepiej dostosowane. Gdyby ktoś był zainteresowany pomocą i potrzebował dodatkowych informacji (na przykład przy wymienieniu obecnie obowiązujących nazw), niech da znać. W trakcie realizacji.
  3. Monobook: jak widać, dzięki pomocy użytkownika MaciekP42, Monobook na tej wiki nie jest zupełnie goły. Ewentualne sugestie byłyby mile widziane, ale z racji na jej prawdopodobnie małą popularność oraz obecny całkiem niezły stan, ma to według mnie raczej niski priorytet.

Z góry dziękuję za poświęcony czas.

PS: No i jeszcze zgoda drugiego admina tak na wszelki wypadek.

Vengir (dyskusjawkład) 18:12, maj 12, 2016 (UTC)

Bump Vengir (dyskusjawkład) 16:16, lip 18, 2016 (UTC)

Moja propozycja strony głównej - szablon z językami wstawiłbym na sam dół strony w niezmienionej formie. Dodaję również link do arkusza stylów, z jakiego korzysta tej projekt. — Pirr 🔔︎ 🚀︎ 14:00, sie 3, 2016 (UTC)
Dziękuję bardzo za projekt strony głównej. Właśnie został użyty na wiki (z pewnymi zmianami). Vengir (dyskusjawkład) 14:41, sie 8, 2016 (UTC)
Wpierw zmieniłbym wygląd przycisków i nawigacji na ten fiolet przy nagłówkach na głównej. Monobook moim zdaniem nie potrzebuje zmian. Marchew (dyskusja) 14:38, sie 21, 2016 (UTC)