Fandom

Wikia Polska

Projektowanie:Mój Własny Świat Wiki

645stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Dyskusja0 Share

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Strona główna projektowania Mój Własny Świat Wiki
  • Link do wiki: Mój Własny Świat Wiki
  • Czego szukam: Logo
  • Uwagi: Najważniejsze jest to by pasowało do kolorystyki panującej na wiki. Niech pokazuje, że nasza wikia jest dla ludzi z wyobraźnią i weną twórcą :) Logo niech posiada dobrze widoczne litery, bez tła albo z jakimś obrazkiem zamiast niego. Niech po prostu to nie będzie nudne ;) DizzY (dyskusja) 14:57, lip 9, 2015 (UTC)
Ok. Coś tu mam. Klik Oasis! Michalbr10 (dyskusja) 18:47, lip 9, 2015 (UTC)
Do Monobooka przygotuję jutro. Jeśli chcesz profesjonalny tekst mogę zrobić.Michalbr10 (dyskusja) 18:47, lip 9, 2015 (UTC)
Zgodnie z obietnicą: logo do Oasisa: Klik Oasis! Michalbr10 (dyskusja) 16:09, lip 10, 2015 (UTC)
Instrukcja obsługi: Wejdź pod ten link i naciśnij prawym przyciskiem kursora na obraz wybierz opcję: Zapisz jako... I zapisz to na swoim komputerze. Następnie wejdź pod ten link i prześlij ten plik.
Zgodnie z obietnicą: logo do Monobooka: Klik Monobook! Jeśli nie zadziała, napisz. —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika Michalbr10 (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!
Instrukcja obsługi: Wejdź pod ten link i naciśnij prawym przyciskiem kursora na obraz wybierz opcję: Zapisz jako... I zapisz to na swoim komputerze. Następnie wejdź pod ten link i prześlij ten plik.
Chciałbym dodać, że moje logo zawiera tekst projektanta 4 z Programu Microsoft Photo Draw. Michalbr10 (dyskusja) 18:18, lip 18, 2015 (UTC)

Skromne, proste logo pasujące do mhhhhhrocznego klimatu ;) Po dwie wersje: czarna i biala. Białej nie widać na tej skórce, od czarnej rózni się tylko kolorem, więc dam tylko linki: BIAŁY NA OASIS oraz BIAŁY NA MONOBOOK   Mat.    Dyskusja   Edycje 17:08, lip 13, 2015 (UTC)

MWŚ czarny.png MWŚ czarny mono.png

Więcej w Fandom

Losowa wiki