FANDOM


Zamknięta prośba o projektowanie:
Pięć Królestw Wikia
Ta prośba została zamknięta automatycznie, ponieważ nikt nie wykonał edycji przez miesiąc. Aby ją ponownie otworzyć, wystarczy wykonać edycję.
  • Link do wiki: pl.piec-krolestw
  • Czego szukam: Tło, logo i strona główna
  • Uwagi i podpis: Miałbym uprzejmą prośbę na stronę główna aby zrobić tabele o sezonie I, tam będzie streszczenie I sezonu, aby w tej tabeli były dwie postaci z filmu spoglądające na napisy. Pod streszczeniem napis o kim chcesz się dowiedzieć i list osób z sezonu. Bardzo bym prosił o pomoc bo za bardzo nie wiem jak się do tego zabrać. Pozdrawiam

Septim33 (dyskusja) 19:21, lut 20, 2016 (UTC)

Co prawda wiki nie spełnia warunków projektowania (jest tam tylko domyślna strona główna!), ale i tak nie ma żadnych innych wniosków więc można Ci pomóc ;) Jest jednak taki problem, że nie wiem co to jest za film. Jeśli możesz, podaj link do jakichś stron lub grafik, na podstawie których będzie można to zaprojektować. ✪ Pallid 20:54, lut 20, 2016 (UTC)

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki