Fandom

Wikia Polska

Projektowanie:Pięć Królestw Wikia

645stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Dyskusja0 Share

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Zamknięta prośba o projektowanie:
Pięć Królestw Wikia
Ta prośba została zamknięta automatycznie, ponieważ nikt nie wykonał edycji przez miesiąc. Aby ją ponownie otworzyć, wystarczy wykonać edycję.
  • Link do wiki: pl.piec-krolestw
  • Czego szukam: Tło, logo i strona główna
  • Uwagi i podpis: Miałbym uprzejmą prośbę na stronę główna aby zrobić tabele o sezonie I, tam będzie streszczenie I sezonu, aby w tej tabeli były dwie postaci z filmu spoglądające na napisy. Pod streszczeniem napis o kim chcesz się dowiedzieć i list osób z sezonu. Bardzo bym prosił o pomoc bo za bardzo nie wiem jak się do tego zabrać. Pozdrawiam

Septim33 (dyskusja) 19:21, lut 20, 2016 (UTC)

Co prawda wiki nie spełnia warunków projektowania (jest tam tylko domyślna strona główna!), ale i tak nie ma żadnych innych wniosków więc można Ci pomóc ;) Jest jednak taki problem, że nie wiem co to jest za film. Jeśli możesz, podaj link do jakichś stron lub grafik, na podstawie których będzie można to zaprojektować. ✪ Pallid 20:54, lut 20, 2016 (UTC)

Więcej w Fandom

Losowa wiki