FANDOM  • Link do wiki: Klik!
  • Czego szukam: Strona główna
  • Uwagi i podpis: Proszę o nową stronę główną utrzymaną w zielonej kolorystyce. Marchew (dyskusja) 16 lut 2015, 13:35 (UTC+1)
Po co to? Ta wiki jest nieaktywna ;-; Miokol (dyskusja) 19:13, lut 16, 2015 (UTC+1)
Ale jako administrator może chcieć tchnąć w nią nowe życie i dlatego chce zmienić wygląd? —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika DarknessEyes23 (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!
Ech, Miokol, narobiłeś mi niepotrzebnego spamu swoją niewiedzą. Powróciliśmy wczoraj z RayWiki do Rayman Wiki, rozmawiałem wczoraj na czacie z Azkartanem, Umarlakiem, Mikstefanem i ZXYV. A zanim przenieśliśmy się na RayWiki, to nawet mogę powiedzieć, że ta wiki tętniła życiem. Marchew (dyskusja) 21:04, lut 16, 2015 (UTC+1)
Przenieśliście się znowu do Rayman Wiki? Fajnie...Wiem, że tętniła życiem, bo gdy nie miałem konta byłem tam "stałym bywalcem". Miokol (dyskusja) 14:43, lut 18, 2015 (UTC+1)
Postanowiłem, że zajmę się tym sam, tak więc prośbę o stronę główną uważam za nieważną. Marchew (dyskusja) 20:27, mar 7, 2015 (UTC+1)

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki