FANDOM


Zamknięta prośba o projektowanie:
Risenpedia
Ta prośba została zamknięta ręcznie. Aby ponownie ją otworzyć, należy zmienić parametr w szablonie nagłówka.
  • Link do wiki: Risenpedia
  • Czego szukam: Ogólnej pomocy w odświeżeniu wyglądu strony. Chcielibyśmy, żeby wikia zachowała swój ciemny (mroczny) wygląd. Na pewno przydałoby się stworzyć nowe tło dla nawigacji (Navigation Background), bo te obecne nie pasuje kompletnie do wyglądu strony. Co do reszty zmian to ciężko mi się wypowiedzieć, musiałby to zrobić ktoś kto się lepiej zna na tym ode mnie.
  • Uwagi i podpis: Przy okazji przydałoby się dopasować tabber do wyglądu stronu.

Xenonisbad (dyskusja) 21:17, lut 26, 2017 (UTC)

Na pierwszy rzut oka widzę, że przydałoby się kilka zmian w kreatorze motywu i w CSS-ie odpowiadającym za wszystkie ramki na stronie, które jakby nie patrzeć są bardzo kontrastujące się z tłem. Do tego w kwestii tła nawigacji możemy wykorzystać obecną grafikę, tylko przerobić ją na bardziej odpowiadającą kolorystykę. Wszystko w szczegółach mogę omówić już na Risenpedii. --Wedkarski @fandom 12:54, lut 27, 2017 (UTC)

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.