Fandom

Wikia Polska

Projektowanie:Siguar Wiki

645stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Dyskusja0 Share

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Zamknięta prośba o projektowanie:
Siguar Wiki
Ta prośba została zamknięta ręcznie. Aby ponownie ją otworzyć, należy zmienić parametr w szablonie nagłówka.
  • Link do wikihttp://pl.siguar.wikia.com
  • Czego szukam: Ogólnie nowej strony głównej wraz z tłem. Z zachęcającymi do kliknięcia odnośnikami, również prosiłbym o nowe logo jak i faviconę. 
  • Uwagi i podpis: Odnośniki to powinny pasować do: (Ras, Zaklęć, Klas, Artefaktów, Państw i "Stwórz Postać" pod tytułem "Dosiądź się do stołu"). Ważne aby strona jak i logo pasowały do klimatów fantasy i średniowiecza. Najlepiej logo to było coś ala tabliczka do karczmy (tu jest przykład ). Favicona to po prostu wystarczy czaszka człowieka, czy coś takiego. Kolorystyka najlepiej jakby była w temacie "gotyckim, kamiennym". Też coś jak karczma średniowieczna. Nic więcej do szczęścia mi nie potrzeba. 

Mam nadzieję, że nie jestem zbyt wymagający i w razie potrzeby mogę zmniejszyć te wymagania, jeśli sprawiają problem. Hiński Durian (dyskusja) 20:05, lis 2, 2015 (UTC)

Zapraszam do zapoznania się z moim projektem tutaj. ✪ Pallid 17:25, lis 13, 2015 (UTC)
Piękne ^^. Jedynie bym zmienił ten napis w logo, na tak jakby wyryty w drewnie. Ale równie dobrze mogę się tym sam zająć. Dla mnie świetnie. Hiński Durian (dyskusja) 21:31, lis 13, 2015 (UTC)
Skoro możesz poprawić logo, zrób to według uznania. Szablon z tymi odnośnikami zrobię dla wiki na jutro. Zaprojektować coś jeszcze? ✪ Pallid 23:31, lis 13, 2015 (UTC)
Dzięki za twoją pracę. Nic więcej mi nie potrzeba. Jest estetycznie, praktycznie i łatwo się zorientować. Wszystko czego potrzebowałem :D Hiński Durian (dyskusja) 09:43, lis 14, 2015 (UTC)

Więcej w Fandom

Losowa wiki