FANDOM


Zamknięta prośba o projektowanie:
Siguar Wiki
Ta prośba została zamknięta ręcznie. Aby ponownie ją otworzyć, należy zmienić parametr w szablonie nagłówka.
  • Link do wikihttp://pl.siguar.wikia.com
  • Czego szukam: Ogólnie nowej strony głównej wraz z tłem. Z zachęcającymi do kliknięcia odnośnikami, również prosiłbym o nowe logo jak i faviconę. 
  • Uwagi i podpis: Odnośniki to powinny pasować do: (Ras, Zaklęć, Klas, Artefaktów, Państw i "Stwórz Postać" pod tytułem "Dosiądź się do stołu"). Ważne aby strona jak i logo pasowały do klimatów fantasy i średniowiecza. Najlepiej logo to było coś ala tabliczka do karczmy (tu jest przykład ). Favicona to po prostu wystarczy czaszka człowieka, czy coś takiego. Kolorystyka najlepiej jakby była w temacie "gotyckim, kamiennym". Też coś jak karczma średniowieczna. Nic więcej do szczęścia mi nie potrzeba. 

Mam nadzieję, że nie jestem zbyt wymagający i w razie potrzeby mogę zmniejszyć te wymagania, jeśli sprawiają problem. Hiński Durian (dyskusja) 20:05, lis 2, 2015 (UTC)

Zapraszam do zapoznania się z moim projektem tutaj. ✪ Pallid 17:25, lis 13, 2015 (UTC)
Piękne ^^. Jedynie bym zmienił ten napis w logo, na tak jakby wyryty w drewnie. Ale równie dobrze mogę się tym sam zająć. Dla mnie świetnie. Hiński Durian (dyskusja) 21:31, lis 13, 2015 (UTC)
Skoro możesz poprawić logo, zrób to według uznania. Szablon z tymi odnośnikami zrobię dla wiki na jutro. Zaprojektować coś jeszcze? ✪ Pallid 23:31, lis 13, 2015 (UTC)
Dzięki za twoją pracę. Nic więcej mi nie potrzeba. Jest estetycznie, praktycznie i łatwo się zorientować. Wszystko czego potrzebowałem :D Hiński Durian (dyskusja) 09:43, lis 14, 2015 (UTC)

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki