FANDOM


Zamknięta prośba o projektowanie:
Siguar Wiki
Ta prośba została zamknięta ręcznie. Aby ponownie ją otworzyć, należy zmienić parametr w szablonie nagłówka.
  • Link do wiki: http://pl.siguar.wikia.com
  • Czego szukam: Potrzebuje nowej nawigacji. Jak się okazało nie przewidziałem jednego szkopułu, w starej i przez to zabrakło jednego ważnego odnośnika. Poza tym moja niska znajomość w edycji szablonów, przekłada się na niemożność zmiany tego.
  • Uwagi i podpis: Potrzebuję jedynie sześciu czworoboków, najlepiej kwadratów oddalonych od siebie o kilka cm/spacji. Te czworoboki muszą być nowymi odnośnikami, w środku których powinny znaleźć się obrazki pasujące do tematyki wiki, czyli Role-Play Fantasy. Ostatnią uwagą jest potrzeba tego, aby pod tymi czworobokami znalazły się napisy do czego prowadzą. Czyli w tym wypadku "Stwórz Postać, Rasy, Klasy, Artefakty, Państwa i Zaklęcia". To wszystko i mam nadzieję, że ktoś się zgodzi ^^.

Hiński Durian (dyskusja) 16:22, lis 25, 2015 (UTC)

Mam rozumieć, że te „czworoboki do nawigacji” to właśnie to? Będzie miło, jeśli podasz mi pliki, jakie chcesz tam ujrzeć. Wtedy postaram się coś zrobić ^^ — Szynka013 Księga godnych! 07:27, lis 30, 2015 (UTC)
Otóż tak. Tego typu czworoboki, jednak gdyby miały pewne odstępy od siebie i były jednakowej wielkości byłoby wspaniale ^^. Obrazki a raczej linki do nich mam przygotowane, część z nich czyli trzy są z wiki, jednak reszta nie. A oto one: ZaklęciaRasyKlasyPaństwa (Zdaje sobie sprawę, że za szerokie jakby co ^^) i Artefakty. Co do "Stwórz Postać", nie mam zielonego pojęcia jakby to miało wyglądać. Może znak zapytania, lub coś na podobę obecnego? Nie wiem naprawdę. Mam nadzieję, że nie przeszkadza ci to. Hiński Durian (dyskusja) 21:58, lis 30, 2015 (UTC)
Rozumiem, biorę się do roboty ^^ — Szynka013 Księga godnych! 14:59, gru 4, 2015 (UTC)
Dzięki wielkie! Jednak... Potrzebujesz rangi na wiki czy po prostu dasz do przekopiowana gotowy szablon? Nie orientuje się w tym zbytnio. Hiński Durian (dyskusja) 16:01, gru 4, 2015 (UTC)
Nic nie trzeba mi nadawać, gdyż wszystko – krok po kroku podam tutaj. Jeśli będą jakiekolwiek problemy, wtedy będziemy myśleć ^^ — Szynka013 Księga godnych! 19:07, gru 4, 2015 (UTC)
Zgłoszenie wykonane. Wystarczy, że wkleisz odpowiednio podpisane tutaj kody w zaznaczone właśnie tam miejsca. Mam nadzieję, że się spodoba, jednak jeśli będzie trzeba coś zmienić/poprawić, śmiało pisz ^^ — Szynka013 Księga godnych! 21:28, gru 4, 2015 (UTC)

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki