Fandom

Wikia Polska

Projektowanie:Szkarłatny dom wiki

631stron na
tej wiki
Add New Page
Add New Page Dyskusja0
Otwarta prośba o projektowanie:
Szkarłatny dom wiki
Wymagania projektowania
  • Zgłaszający prośbę musi być administratorem danej wiki lub dać link do dyskusji, w której jeden z administratorów zgodził się na zgłoszenie wiki. Jeśli na Twojej wiki jest więcej aktywnych administratorów, upewnij się, że nie mają oni nic przeciwko zgłoszeniu prośby i umieść w swoim zgłoszeniu link do dyskusji, w której wyrazili zgodę.
  • Kandydująca wiki powinna zawierać przynajmniej 50 dopracowanych stron (nie zalążków artykułów). W przypadku wiki, które ubiegają się jedynie o nowe logo lub favikonę limit ten wynosi 10 dopracowanych stron (nie zalążków artykułów).
  • Wiki powinna posiadać dobrze zorganizowaną strukturę kategorii (Specjalna:Nieskategoryzowane_strony powinna być pusta).
  • Link do wikiLink
  • Czego szukam: Kogoś kto zrobi/wesprze mnie w robieniu slider/a. Specyficzna wiki potrzebuje równie specyficzne slidera który będzie zgodny z treścią strony oraz estetyczny. Dodatkowo przy projektowaniu będę potrzebować kogoś kto zna kilka skryptów więc raczej to nie będzie tylko szukanie obrazków.
  • Uwagi i podpis: Wiki posiada własne bardzo specyficzne uniwersum które nie powinno być szufladkowane przy pierwszym kontakcie z treścią strony. Świat przedstawiony jest mieszanką gotyckiego horroru, mitologi nordyckiej oraz germańskiej, wierzeń inuitów, mitologii wielu kultur oraz różnych pseudo/paranaukowych teorii. A to wszystko jest utrzymano w lekko depresyjnym klimacie z zabarwieniem koszmaru o naturze etyczno-psychologicznej. Więc slider z randomowymi fotkami ze zmierzchu „bo wampiry” odpada.

Ta wiki posiada własną politykę dotyczącą grafik-umieszczenie czegokolwiek na wiki wymaga wiedzy na temat autorstwa oraz wstawienia informacji o twórcy w nazwę pliku. Stefan.jpg odpada. Reik

Rekinado (dyskusja) 17:12, wrz 20, 2016 (UTC)

Więcej w Fandom

Losowa wiki