Fandom

Wikia Polska

Projektowanie:Szybcy i wściekli Wiki

631stron na
tej wiki
Add New Page
Add New Page Dyskusja0
Strona główna projektowania Szybcy i wściekli Wiki
  • Link do wiki: http://szybcyiwsciekli.wikia.com/wiki/Szybcy_i_w%C5%9Bciekli_Wiki
  • Czego szukam: Logo
  • Uwagi: Obecne logo stworzone zostało w bólach na podstawie tego plakatu – odwrócone kolory, tło wycięte i przerobione na alfę, słowo „Wiki” to powycinane litery ze słów „Szybcy i wściekli”. Docelowo logo miało powstać na podstawie tego plakatu, na którym są „chromowane” i „bajeranckie” litery, ale niestety ze względu na dużą ilość kolorów obrobienie tej grafiki przerosło moje nader skromne umiejętności posługiwania się GIMP-em. Jeżeli ktoś bardziej ode mnie zaawansowany w grafice potrafi stworzyć takie logo, będę wdzięczny. Informacja o autorze logo wraz z linkiem do jego profilu oczywiście zostanie zamieszczona w opisie grafiki. nazg2001 vel Pottero (Leave a message) 16:43, kwi 13, 2015 (UTC)
Logo, uprzedzam, że na ciemnym motywie będzie prezentować się znacznie lepiej. :) — Marchewka (dyskusja) 17:58, kwi 13, 2015 (UTC)
Dziękuję serdecznie. Logo zaaplikowane i prezentuje się zacnie nawet ze średnio ciemnym tłem, a informacja o autorze zamieszczona w opisie pliku z logo. nazg2001 vel Pottero (Leave a message) 18:17, kwi 13, 2015 (UTC)

Więcej w Fandom

Losowa wiki