FANDOM  • Link do wikihttp://pl.venopedia.wikia.com/
  • Czego szukam: Logo
  • Uwagi i podpis: Witam. Posiadam tą wiki (mam 10 stron) i potrzebuję ładnego logo :) Chciałbym, żeby na logo był taki mroczny napis "Venopedia" i gdzies obok ten oto znaczek. Jest on w formacie png i przezroczystym tłem, więc nie bedzie chyba problemu ;] Może na nim być też twarz venoma czy coś w tym stylu :) Mam nadzieję że postaracie się i będzie ładne logo xD Pozdrawiam MC0Kuba0MC (Właściciel Venopedii)
Jedna mała uwaga: Ty nie posiadasz Wikipedii. Ty posiadasz zwykłą Wiki. Nie myl tego. Pozdrawiam. --32Polak 12:21, sie 26, 2014 (UTC)
Oj przepraszam nie wiedziałem że to się różni :/ Wybaczcie moją niewiedze ;/ A to logo dostane ? ;-; —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika MC0Kuba0MC (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!
Dostaniesz - ktoś musi je stworzyć. Stworzenie loga jest jak stworzenie obrazu - potrzeba czasu, pomysłu i odpowiednich narzędzi. Skoro już uwagi: Nie jesteś właścicielem wiki - każda wiki ma swojego założyciela, biurokratów, administratorów, lecz należy do wszystkich edytujących. Wyjątkiem są sandboxy (takie jak mój), ale tam edytor testuje różne kombinacje kodu - raczej nie ma tam miejsca na społeczność. — Pirr 🔔︎ 🚀︎ 20:45, sie 29, 2014 (UTC)
Dzięki za uwagi :) Już nie będę pośpieszać ;] 
MC0Kuba0MC (dyskusja) 07:52, sie 30, 2014 (UTC)
Sam sobie zrobie to logo -.-
MC0Kuba0MC (dyskusja) 17:09, wrz 15, 2014 (UTC)