Fandom

Wikia Polska

Projektowanie:WarThunder PL Wiki

645stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Dyskusja0 Udostępnij

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Strona główna projektowania WarThunder PL Wiki
  • Link do wikihttp://pl.warthunder.wikia.com
  • Czego szukam: Logo, boki strony i ogólne uporządkowanie strony głównej.
  • Uwagi i podpis: Od strony graficznej dosyć dużo. Prosiłbym o jakieś duże logo z bombowcem lub walką dwóch myśliwców. Jakieś minimalne, nie rzucające się w oko podkreślenie że jest to polska wiki. Przydałoby się także coś na bokach strony (mogą to być jakieś dwa, trzy sławne czołgi: T-34/85, Panzerkampfwagen VI Tiger, M4 Sherman). I także przestawienie wszystkich elementów tak żeby współgrały ze sobą jako jedną całością. —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika SuperWarriorPL (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!
Propozycja logo #1 - na skórkę Oasis i na skórkę Monobook. Wielkie podziękowania dla Rybaka za pomysł z szachownicą lotniczą na samolotach — Szynka013 Księga godnych! 15:05, lut 16, 2015 (UTC)

Więcej w Fandom

Losowa wiki