Fandom

Wikia Polska

Projektowanie:Zaklinacz Dusz Wiki

645stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Dyskusja0 Share

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Strona główna projektowania Zaklinacz Dusz Wiki
  • Link do wiki:http://pl.zaklinaczdusz.wikia.com/wiki/Zaklinaczdusz_Wiki
  • Czego szukam: Układ strony głównej/Logo/Tło/Monobook
  • Uwagi i podpis: Chcę żeby wiki była lekko odświeżona i żeby użytkownicy mieli łatwy dostęp do wszystkich zasobów tej Wiki. Do tła i loga proszę żeby miało najwięcej powiązań z serialem, np. główna bohaterka - Melinda Gordon. To samo proszę także na monobooku. I do tego jakby nie był problem to w nazwie zamiast Zaklinaczdusz, czy można zmienić na Zaklinacz Dusz? Favikonę też jakby było można. GoodTime 05:57, wrz 14, 2014 (UTC)
Strona główna gotowa ;) Light22(dyskusja) 16:38, wrz 15, 2014 (UTC)
Moje propozycje na logo Oasis i logo Monobook Martinlucas17 (dyskusja) 10:51, wrz 20, 2014 (UTC)
To czekam teraz na tło, favikonę i monobooka. GoodTime 10:57, wrz 20, 2014 (UTC)
Propozycja favicony: pierwsza, druga, trzecia. Znalazłem jeszcze tło, ale nie mam pojęcia, czy będzie ci odpowiadać - tło. W prośbie napisałaś o logo do monobooka. Martinlucas17 zrobił je, a ty dalej mówisz, że czekasz na monobooka. Chodzi ci o CSS-y do niego, czy po prostu nie podoba ci się wcześnie zrobione przez Lucasa? :> — Szynka013 Mów do mnie! 20:25, gru 10, 2014 (UTC)

Więcej w Fandom

Losowa wiki