FANDOM


Strona główna projektowania Zaklinacz Dusz Wiki
  • Link do wiki:http://pl.zaklinaczdusz.wikia.com/wiki/Zaklinaczdusz_Wiki
  • Czego szukam: Układ strony głównej/Logo/Tło/Monobook
  • Uwagi i podpis: Chcę żeby wiki była lekko odświeżona i żeby użytkownicy mieli łatwy dostęp do wszystkich zasobów tej Wiki. Do tła i loga proszę żeby miało najwięcej powiązań z serialem, np. główna bohaterka - Melinda Gordon. To samo proszę także na monobooku. I do tego jakby nie był problem to w nazwie zamiast Zaklinaczdusz, czy można zmienić na Zaklinacz Dusz? Favikonę też jakby było można. GoodTime 05:57, wrz 14, 2014 (UTC)
Strona główna gotowa ;) Light22(dyskusja) 16:38, wrz 15, 2014 (UTC)
Moje propozycje na logo Oasis i logo Monobook Martinlucas17 (dyskusja) 10:51, wrz 20, 2014 (UTC)
To czekam teraz na tło, favikonę i monobooka. GoodTime 10:57, wrz 20, 2014 (UTC)
Propozycja favicony: pierwsza, druga, trzecia. Znalazłem jeszcze tło, ale nie mam pojęcia, czy będzie ci odpowiadać - tło. W prośbie napisałaś o logo do monobooka. Martinlucas17 zrobił je, a ty dalej mówisz, że czekasz na monobooka. Chodzi ci o CSS-y do niego, czy po prostu nie podoba ci się wcześnie zrobione przez Lucasa? :> — Szynka013 Mów do mnie! 20:25, gru 10, 2014 (UTC)

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki