FANDOM

-33.gif
Zostaw wiadomość na mojej tablicy, jeśli potrzebujesz pomocy, bądź powiadom mnie
na Discordzie.

Użytkownik Fandomu
  Wczytuję edytor...
 • Witam Czy Wtrącanie Się W Adopcje np Edytując np Adopcja:Terraria wiki (2) Jest Karalne?

    Wczytuję edytor...
  Vuh
  Vuh zamknął ten wątek, ponieważ:
  Nie jest karalne
  13:01, lis 12, 2018
 • Cześć czy mógłbyś usunąć moją wiki ?sprawia mi kłopoty zostałem zbanowsany przez nią na Polandball wiki http://pl.polandball-fanowskie-komiksy.wikia.com/wiki/Polandball_fanowskie_komiksy_Wiki

    Wczytuję edytor...
  Vuh
  Vuh zamknął ten wątek, ponieważ:
  12:59, lis 12, 2018
 • To znowu ja, to ten, który stale zawraca gitarę i jest mega albo nawet turbo irtytuacjym kolesiem. Chciałbym zapytać czy jest jeszcze możliwość przywórcenia do życia mojej wiki The Everything Wiki? Po dokładnie 16 dniach od zamknięcia jej zdałem sobie sprawę z tego, że mógłbym tam w sumie wrócić. Jeśli byłaby możliwość reaktywacji wiki to bardzo bym się cieszył gdybyś ją przywrócił do żywych.

  Dziękuję i przepraszam za wieczne problemy.

    Wczytuję edytor...
 • Witaj Vuh, Nanaki nie odpisuje ;(

  Mam zamiar w przyszłości założyć własną wiki i znam już kilka linijek kodu wikisource. Natomiast chciałbym, aby galerie (czy po prostu same zdjęcia) wyglądały mniejwięcej tak:

  https://www89.zippyshare.com/v/9SBEyj4G/file.html

  Wiesz jak coś takiego zrobić, znasz kogoś kto wie, czy w ogóle się da?

  Pozdrawiam ~LordLY

    Wczytuję edytor...
  • Infoboxtabs
   Tego efektu nie da się osiągnąć na FANDOMie z wykorzystaniem zwykłej galerii, a rozwiązanie wykorzystujące CSS (poniżej) jest bardzo uciążliwe.Jeżeli potrzebujesz podobnego mechanizmu (nie identycznego) zainteresuj się galeriami w przenośnych infoboksach.   Kilka rozwiązań Twojego problemu, za pomocą CSSu i JSu (niezalecane, każda zmiana musi przejść przegląd), opisuje Stack Overflow. Moim zdaniem, najmniej problemów na FANDOMie będziesz miał z:

   #img-on-hover {
     background-image: url('/w/Special:Filepath/Obrazek.png');
     height: 70px;
     width: 120px;
   }
    
   #img-on-hover:hover {
     background-image: url('/w/Special:Filepath/Obrazek-hover.png');
   }
   #img-on-hover {
     width: 25px; height: 25px;
     background: url('/w/Special:Filepath/Obrazek-trans.png') no-repeat left top;
   }
   #img-on-hover:hover { background-position: -25px 0px }

   Odrazu dodałem '/w/Special:Filepath/nazwa-obrazka' umożliwiające ładowanie obrazków wgranych na wiki bez długich linków.

     Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
 • Prosiłbym o zmianę adresu mojej wiki z "pl.jurassic-park-wiki-polska.wikia.com" na "pl.jurassicpark.wikia.com" oraz o włączenie "Specjalna:Społeczność".


  Link: http://pl.jurassic-park-wiki-polska.wikia.com/wiki/Jurassic_Park_Wiki_Polska

    Wczytuję edytor...
 • Nie wiem czy problem jest po mojej stronie czy nie, jednak mam problem z jego rozwiązaniem.

  Od jakiegoś czasu odświeżam galerie z odcinków na Miraculum Wiki. Wszystkie pliki były wysyłane przez narzędzie przesyłania wielu plików. Wszystko działało dobrze, aż do wtorku. Przy ładowaniu więcej niż 10 plików po jakimś czasie, kiedy przesyłanie pokaże 100%, wyrzuca mnie ponownie do owego narzędzia, jednak żaden z obrazów nie zostaje przesłany na stronę. Wcześniej mogłam przesyłać po 60 plików jednocześnie, teraz zaledwie 10, bo w przypadku większej ilości wyrzuca mnie do narzędzia. Narzędzie samo w sobie działa, ale nie można załadować więcej niż 10 plików. Z pojedynczymi obrazami również nie ma problemu. Z ciekawośi spróbowałam nieco ograniczyć przesyłane pliki, z myślą, że internet nie wyrabia. Po przesłaniu 20 plików przy wykorzystaniu narzędzia stało się to samo. Jeśli próbuję przesłać po 20 plików wykorzystując dwie karty przeglądarki (po 10 na każdej kardzie) - dzieje się dokładnie to samo. Po sprawdzeniu neta ping, wysyłanie oraz przesyłanie mają cały czas te same parametry co wcześniej. Trudno mi powiedzieć gdzie leży problem i w jaki sposób można go rozwiązać, dlatego zwracam się z prośbą o pomoc.

    Wczytuję edytor...
  • Zobacz wszystkie odpowiedzi (12 odpowiedzi)
  • Chyba właśnie odkryłam rozwiązanie, które było o wiele bardziej banalne niż by się wydawało ^^" Zbyt duży obraz. Właśnie przesłałam bez problemu za pomocą narzędzia 40 plików i nawet nie trzeba było czekać. Jak widać sama sobie napędziłąm stracha. Jak to mówią "pod latarnią najciemniej". 

   Mimo wszystko dziękuję za pomoc i wybaczcie za zajęcie czasu. Sama nie wpadłam na to, że to mogło być przyczyną i zaczynałam kombinować na wiele sposobów szukając przyczyny.

     Wczytuję edytor...
  • Tak to czasem jest, że najtrudniej znaleźć te najprostsze błędy. W każdym razie – ważne, że działa.

   Od siebie tylko wspomnę o pewnym narzędziu (udokumentowanym po angielsku), które czyni przesyłanie dużej ilości plików wygodniejszym.

     Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
 • Co się stało ze Spamo Wiki? jak wchodze na jakąkolwiek strone z niej to pisze "not a valid community"

    Wczytuję edytor...
  Nanaki
  Nanaki zamknął ten wątek, ponieważ:
  Nie mam zwyczaju przepraszać za coś co zrobił kto inny, a nad czym nie mam najmniejszej kontroli.
  13:28, wrz 7, 2018
  • Zobacz wszystkie odpowiedzi (53 odpowiedzi)
  • Albo pisz na

   Will.jpgSpecjalna:Kontakt

     Wczytuję edytor...
  • czy ty człowieku wgl czytasz moje wiadomości czy chcesz pokazać jakie ty super umiejętności znasz

     Wczytuję edytor...
 • Od dłuższego czasu na stronie Eddsworld Wiki działa spora ilość wandali, którzy usuwają lub niszczą artykuły i profile innych. Nie reagują na żadne prośby, aby zaprzestali się tak zachowywać. Dzisiaj jednak doszczętnie zniszczyli wikie i sama nie wiem, jak to tak właściwie naprawić... Czy dałoby się coś z tym zrobić? Z administratorami nie ma kontaktu, gdyż ostatnio aktywni byli kilka lat temu... W ostateczności można usunąć wikię, gdyż i tak nie miała większej możliwości na rozwój.

  Link do wiki: http://pl.eddsworld.wikia.com/wiki/U%C5%BCytkownik:Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

    Wczytuję edytor...
  • Hej! Spokojnie, zgłosiłem ich już na VSTF Wiki. Niebawem zajmie się tym jakiś członek VSTF i problem zostanie zażegnany :)

   PS: Jeżeli jakiegoś przeoczyłem to daj znać! [:

     Wczytuję edytor...
  • Cześć! Zająłem się tą sprawą. Użytkownicy są już zablokowani,a wszystkie wandalizmy wycofane. Możesz pisać do mnie w razie innych problemów z takimi użytkownikami. Jeżeli jesteś zainteresowany wikią i jej rozwojem, a jak sam zauważyłeś nie ma aktywnej administracji możesz adoptować wiki.

     Wczytuję edytor...
  • Całe szczęście, dziękuję! ^^ 

     Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
 • W infoboksach jest problem z punktatorem, zamiast punktów są gwiazdki, zaczęło to występować po aktualizacji infoboksów żeby działały z twoim skryptem. Rzucisz okiem? Pisałem ci już dosyć dawno o tym, ale chyba przeoczyłeś wiadomość.

  Pozdrawiam.

    Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
 • Hej,

  Mam takie pytanie gdzie mogę zgłosić wiki do usunięcia? Są to projekty nie rozwinięte i porzucone bez perspektyw na rozwój?

    Wczytuję edytor...
Zobacz zarchiwizowaną stronę dyskusji
Daj okejkę tej wiadomości
Przyznano okejkę tej wiadomości!
Zobacz kto dał okejkę tej wiadomości