FANDOM


 • Zaadoptowałem pewną Wiki, na której wcześniejszy administrator był nieaktywny od kilku miesięcy. Wiadomość powitalna wysyłała się jakby ode mnie. Jednak wcześniejszy administrator dalej posiada swoje prawa, wszedł na Wiki, wykonał jedną małą edycję i już go nie ma. Niestety, ma on więcej edycji niż ja. Tak więc wszedł nowy użytkownik, a wiadomość powitalna wysłała się, tylko że jakby od niego. Więc mam pytanie - jak zrobić, by wiadomość wysyłała się zawsze ode mnie? Bo coś takiego może wprowadzić użytkowników w błąd, i będą myśleć, że głównym administratorem jest ten nieaktywny.

    Wczytuję edytor...
  • Domyślnie wiadomość jest wysyłana w imieniu ostatniego aktywnego administratora, a nie tego najbardziej aktywnego. Dlatego jeśli poprzedni administrator nie będzie aktywnie edytował to dalsze wiadomości będą podpisywane przez Ciebie (albo innego admina, który jako ostatni wykonał edycję).

   Ale jeśli bardzo Ci zależy nad wymuszeniem podpisywania wiadomości przez Ciebie to możesz to zrobić wpisując „Vnut” w komunikacie MediaWiki:Welcome-user. Więcej ustawień związanych z narzędziem witania znajdziesz na stronie Pomoc:Narzędzie witania.

     Wczytuję edytor...
  • Dobrze, dzięki. Tylko że ostatnim administratorem, jaki wykonał edycję przed tym użytkownikiem, byłem ja. Tak więc od czego to zależy?

     Wczytuję edytor...
  • Z tego co widzę to było już kilka zgłoszeń problemów z podpisywaniem wiadomości. Dodam ten przypadek do przykładów.

     Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
Daj okejkę tej wiadomości
Przyznano okejkę tej wiadomości!
Zobacz kto dał okejkę tej wiadomości