FANDOM


 • prosze o pomoc coś mi się zrobiło z tym szablom [1] prosze o pomoc chodzi o to żeby znikneło to }}

    Wczytuję edytor...
  • Naprawione.
   Również chciałbym zauważyć, że korzystasz z klasycznych nieprzenośnych infoboksów. Jeżeli byłabyś zainteresowana migracją na przenośne infoboksy, co może przynieść dla niej wiele korzyści, możesz do mnie napisać, a chętnie taką migracją się zajmę. Nie odbije się ona w żaden sposób na wygląd tych infoboksów na normalnej skórce, ani na ich funkcjonalności. Oczywiście do niczego nie zmuszam ;)

     Wczytuję edytor...
  • A co proponujesz?

     Wczytuję edytor...
  • Jestem członkiem grupy Vanguard, która zajmuje się m.in. dostępnością zawartości na jak najszerszej gamie urządzeń. Osiągamy ten cel poprzez modyfikowywanie szablonów, m.in. infoboksów. Migracja infoboksów, którą Ci proponuję, polega na zamianie kodu Twoich obecnych infoboksów na kod znaczników przenośnych infoboksów i odwzorowanie wyglądu oryginalnych poprzez modyfikacje CSSu. Oczywiście, wszelkie modyfikacje związane z ową migracją, będą poddane Tobie oraz pozostałym administratom do zatwierdzenia.

     Wczytuję edytor...
  • umiał byś zaprojektować jeśli chcesz pomóc to ja nie mam nic przeciwko :)

     Wczytuję edytor...
  • Nie zajmuję się projektowaniem, jeżeli jednak potrzebujesz w tej kwesti pomocy to możesz złożyć prośbę o zaprojektwanie swojej wiki, bądź konkretnych jej elementów tutaj. Przy migracjach staram się zachować oryginalny wygląd infoboksów. Myślę, że przy ew. wniosku o projektowanie baza w postaci przenośnych infoboksów ułatwi pracę osób, które podejmą się takiego zadania. W takim razie, jeśli chcesz to mogę już zacząć nad tym pracować.

     Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
Daj okejkę tej wiadomości
Przyznano okejkę tej wiadomości!
Zobacz kto dał okejkę tej wiadomości